header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Uroczystości szkolne arrow Ślubuję...
Ślubuję... Drukuj
niedziela, 27 września 2020

ślubowanie
ślubowanie
Szkolne uroczystości, z powodu pandemii koronawirusa, zyskują inny wymiar. 25 września 2020, odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uroczystość, odbyła się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Uczniowie klas pierwszych nie mogli zgromadzić się wszyscy razem, dlatego też każda klasa miała przygotowaną indywidualną uroczystość.

Pani dyrektor, Elżbieta Wasiuk, wychowawcy i samorząd oficjalnie przyjęli pierwszoklasistów do grona uczniów Zespołu Szkół, życząc im tego, by szkoła nie była tylko źródłem wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, ale także „drugim domem”, w którym zawsze będą czuli się bezpiecznie. To tu, przez najbliższe lata, będą spotykać się z życzliwością, zrozumieniem nauczycieli, tu nawiążą nowe przyjaźnie. Drodzy pierwszoklasiści: Życzymy Wam tego, aby pobyt w szkole był piękną przygodą, o której zawsze będziecie chcieli opowiadać.

ślubowanie
ślubowanie
ślubowanie
ślubowanie
ślubowanie
ślubowanie
ślubowanie
ślubowanie
Obraz
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
4 Marca 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Arkadiusz, Arkady,
Eugeniusz,
Kazimierz, Lew,
Lucja, Lucjusz,
Łucja, Wacław,
Wacława
Do końca roku zostało 303 dni.