AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Uroczystości szkolne arrow Ślubuję...
Ślubuję... Drukuj
niedziela, 27 września 2020

ślubowanie
Szkolne uroczystości, z powodu pandemii koronawirusa, zyskują inny wymiar. 25 września 2020, odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uroczystość, odbyła się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Uczniowie klas pierwszych nie mogli zgromadzić się wszyscy razem, dlatego też każda klasa miała przygotowaną indywidualną uroczystość.

Pani dyrektor, Elżbieta Wasiuk, wychowawcy i samorząd oficjalnie przyjęli pierwszoklasistów do grona uczniów Zespołu Szkół, życząc im tego, by szkoła nie była tylko źródłem wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, ale także „drugim domem”, w którym zawsze będą czuli się bezpiecznie. To tu, przez najbliższe lata, będą spotykać się z życzliwością, zrozumieniem nauczycieli, tu nawiążą nowe przyjaźnie. Drodzy pierwszoklasiści: Życzymy Wam tego, aby pobyt w szkole był piękną przygodą, o której zawsze będziecie chcieli opowiadać.

ślubowanie
Obraz