header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Uczniowie ZS gośćmi biura podróży
Uczniowie ZS gośćmi biura podróży Drukuj
poniedziałek, 26 października 2020

W ramach projektu „Wiedza i umiejętności źródłem sukcesu” uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku pojechali w czwartek 22.10 do Gdańska, aby poznać tajniki pracy biura podróży. Ponieważ Gdańsk znajduje się w czerwonej strefie, spotkanie z panem Jackiem Wójcikiem – właścicielem biura podróży TimeTour, odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczniowie wyposażeni w system tour guide z zestawem słuchawkowym odbyli spacer w dwóch grupach na bałtycką plażę w Brzeźnie. Podczas spaceru pan Jacek Wójcik opowiadał o tym, jak wygląda praca biura podróży – od przepisów prawnych, na podstawie których można założyć działalność gospodarczą w tym zakresie, po trudności, jakie napotykają biura podróży w swoim funkcjonowaniu. Korzystając z urokliwego spaceru, ogromnej wiedzy i pasji naszego przewodnika, uczniowie mogli zaobserwować widoczne z plaży obiekty Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz niektóre ciekawostki z historii miasta. Cenne były także rady dotyczące wyboru odpowiedniego organizatora turystyki, a także przygotowania się do wyjazdów zagranicznych. Był to ostatni z trzech wyjazdów grup językowych w ramach bloku „Język obcy na rynku pracy powiatu elbląskiego”.

Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.