header image
AKTUALNOŚCI arrow Sport arrow Mistrzostwa Województwa W-M Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Województwa W-M Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych Drukuj
środa, 28 października 2020

LA
LA
24 października w pasłęckim Parku Ekologicznym odbyły się Mistrzostwa Województwa W-M Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych. Ponad 100 zawodników i zawodniczek wystartowało w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Nie zabrakło w tej imprezie uczniów naszej szkoły. Oliwia Wróbel na dystansie 1500m zdobyła srebrny medal, jej młodsza koleżanka Kinga Zienkiewicz na tym samym dystansie zajęła 5 miejsce. Wśród chłopców, Maciej Szczepański stanął na drugim stopniu podium, a Karol Nadraus zdobył brązowy medal. Zawodnicy biegali na dystansie 2500m. Na dystansie 2000m Adam Wysocki przekroczył metę jako piąty. Gratulujemy.

LA
LA
LA
LA
LA
LA
LA
LA
Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.