header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow WOŚP 2021
WOŚP 2021 Drukuj
środa, 25 listopada 2020

WOŚP
WOŚP
10 stycznia 2021 r. to data kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pasłęcki Sztab WOŚP przy Zespole Szkół w Pasłęku został już zarejestrowany. Ta edycja będzie inna ze względu na pandemię. Na dzień dzisiejszy wiemy już, że tradycyjna kwesta na ulicach miasta będzie odbywać się normalnie, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na pewno nie odbędzie się impreza towarzysząca Finałowi, która zawsze miała miejsce w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku. W tym roku nowością będzie zbiórka internetowa, o szczegółach której poinformujemy Państwa wkrótce. Obecnie prowadzimy nabór wolontariuszy do kwesty ulicznej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy ze Sztabem: Przypominamy, że w zeszłym roku pobiliśmy dotychczasowe rekordy zbiórek w gminie i kwota ponad 52 tysięcy złotych wsparła poprzednią akcję. Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia

Pasłęcki Sztab WOŚP

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.