AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Nauka zdalna w szkołach przedłużona do 3 stycznia 2021 r.
Nauka zdalna w szkołach przedłużona do 3 stycznia 2021 r. Drukuj
niedziela, 29 listopada 2020

Dyrektor Zespołu Szkół w Pasłęku na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 2087) informuje, że stacjonarne funkcjonowanie szkół zostaje ograniczone do 3 stycznia 2021 r., a co za tym idzie, do tej daty zostaje przedłużone nauczanie na odległość.

Zajęcia praktyczne dla uczniów szkoły branżowej I stopnia

Od 30 listopada 2020 r. uczniowie BRANŻOWYCH SZKÓŁ I STOPNIA będący młodocianymi pracownikami wracają na praktyki do pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

22 Stycznia 2021
Anastazy, Dobromysł,