header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Nauka zdalna w szkołach przedłużona do 3 stycznia 2021 r.
Nauka zdalna w szkołach przedłużona do 3 stycznia 2021 r. Drukuj
niedziela, 29 listopada 2020

Dyrektor Zespołu Szkół w Pasłęku na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 2087) informuje, że stacjonarne funkcjonowanie szkół zostaje ograniczone do 3 stycznia 2021 r., a co za tym idzie, do tej daty zostaje przedłużone nauczanie na odległość.

Zajęcia praktyczne dla uczniów szkoły branżowej I stopnia

Od 30 listopada 2020 r. uczniowie BRANŻOWYCH SZKÓŁ I STOPNIA będący młodocianymi pracownikami wracają na praktyki do pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.