header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow E-skarbonka - nowa możliwość wsparcia WOŚP
E-skarbonka - nowa możliwość wsparcia WOŚP Drukuj
sobota, 05 grudnia 2020

Już niedługo, bo 10 stycznia 2021 r. ruszy 29. Finał WOŚP (#wosp2021). Sztab zlokalizowany w Zespole Szkół w Pasłęku zarejestrował już 35 wolontariuszy, którzy tego dnia będą kwestować w mieście i okolicach. Zdajemy sobie jednak sprawę z trudności związanych z epidemią i mniejszymi możliwościami Sztabu (przypominamy, iż imprezy towarzyszące w hali ZS nie odbędą się). Dlatego też od 4 grudnia aż do 15 stycznia specjalnie dla naszego Sztabu w Pasłęku została założona e-skarbonka (#eSkarbonkaWOSP). Wchodząc na link poniżej każdy może przekazać datek na rzecz WOŚP bez wychodzenia z domu. Wszystkie wpłaty oraz ilość osób, które w ten sposób przyłączyły się do akcji będą widoczne na stronie i przypisane do naszego Sztabu. Wystarczy tylko wybrać lub wpisać odpowiednią kwotę datku, następnie zaznaczyć, że chcemy aby nasza kwota była widoczna, wybrać metodę płatności i przelać środki. Zachęcamy do dokonywania wpłat, zarówno do puszek w dzień Finału 10.01, jak również online do 15.01. O możliwości kupna gadżetów WOŚP poinformujemy Państwa w kolejnej wiadomości. Zachęcamy do wsparcia. Link do strony e-skarbonki WOŚP Pasłęk:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/dwnnyq

Sztab WOŚP Pasłęk

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.