AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wolontariat arrow Nagrodzeni Wolontariusze Zespołu Szkół
Nagrodzeni Wolontariusze Zespołu Szkół Drukuj
niedziela, 20 grudnia 2020

wolontariat
W poniedziałek 7 grudnia 2020 odbyło się podsumowanie tegorocznej Lokalnej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znaleźli się także uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku: Patrycja Życka z klasy IIc- wolontariuszka SKW (opiekun p. Beata Łuczyńska-Pyra), Wiktoria Pulka z klasy IIIa- wolontariuszka SKW (opiekun p. Dorota Ćwik), Sebastian Maliszewski z klasy IIIa –wolontariusz Kuźni Pruskiej. Wiktoria Pulka została laureatką wytypowaną do reprezentowania naszego miasta w Eliminacjach Ogólnopolskich. Gratulujemy wszystkim laureatom!

22 Stycznia 2021
Anastazy, Dobromysł,