header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wolontariat arrow Nagrodzeni Wolontariusze Zespołu Szkół
Nagrodzeni Wolontariusze Zespołu Szkół Drukuj
niedziela, 20 grudnia 2020

wolontariat
wolontariat
W poniedziałek 7 grudnia 2020 odbyło się podsumowanie tegorocznej Lokalnej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znaleźli się także uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku: Patrycja Życka z klasy IIc- wolontariuszka SKW (opiekun p. Beata Łuczyńska-Pyra), Wiktoria Pulka z klasy IIIa- wolontariuszka SKW (opiekun p. Dorota Ćwik), Sebastian Maliszewski z klasy IIIa –wolontariusz Kuźni Pruskiej. Wiktoria Pulka została laureatką wytypowaną do reprezentowania naszego miasta w Eliminacjach Ogólnopolskich. Gratulujemy wszystkim laureatom!

< Poprzedni
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.