header image
AKTUALNOŚCI arrow PROJEKTY UNIJNE arrow Fundamenty zawodowca - kursy, szkolenia, staże arrow Kurs kelner-barman

Notice: Undefined offset: 4 in /mambots/content/lightThumb.php on line 129
Kurs kelner-barman Drukuj
sobota, 30 maja 2020

kelner-barman
kelner barman
W ramach realizacji projektu Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże w dniach 21.05-29.05.2020 r. odbył się kurs zawodowy „Kelner-barman”, w którym wzięło udział 16 uczniów z kierunku technik hotelarstwa. Kurs obejmował 72 godziny zajęć teoretycznych i praktycznych. Pierwszego dnia każdy z uczestników otrzymał od prowadzącego zestaw materiałów szkoleniowych. Uczniowie z wielkim zaangażowanie pracowali na zajęciach.

Obraz
    Program kursu obejmował
  • minimum sanitarne
  • struktura organizacyjna zakładu gastronomicznego
  • profesjonalna obsługa klienta
  • zastawa i bielizna stołowa, obsługa gości przy stole, techniki noszenia talerzy, techniki podawania potraw
  • charakterystyka, zasady i techniki przygotowywania i podawania napojów alkoholowych, bezalkoholowych i mieszanych
  • zajęcia praktyczne kelnerskie i barmańskie

Kurs zakończył się egzaminem wewnętrznym sprawdzającym wiedzę i umiejętności z techniki kelnersko-barmańskiej. Każdy uczestnik kursu zaliczył egzamin pozytywnie co pozwoliło na otrzymanie certyfikatu. Zdobyta wiedza podniosła poziom kwalifikacji zawodowych uczniów. Na podsumowaniu kursu wszyscy uczniowie zaprezentowali pokaz obsługi synchronicznej. Pokaz synchroniczny to trudna sztuka obsługi gości, ale zarazem bardzo efektowna. Jak widać na zaprezentowanych zdjęciach nasi uczniowie sprostały temu trudnemu zadaniu a od zaproszonych gości uzyskały gromkie brawa. Wszystko to pod czujnym okiem profesjonalisty Pani Renaty Kłysz, której z serca dziękujemy za wspaniałe przygotowanie naszej młodzieży... chapeau bas!

Kurs zawodowy „Kelner-barman” odbył się w ramach projektu „Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże
Numer projektu: RPWM.02.04.01-28-0041/19
Oś Priorytetowa 2: Kadry dla gospodarki
Działanie 2.4: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego
Poddziałanie 2.4.1: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego - projekty konkursowe
kelner-barman
kelner barman
kelner-barman
kelner barman
kelner-barman
kelner barman
kelner-barman
kelner barman
kelner-barman
kelner barman
kelner-barman
kelner barman
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Listopada 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gościrad, Grzegorz,
Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin,
Zdzisław
Do końca roku zostało 34 dni.