header image
AKTUALNOŚCI arrow PROJEKTY UNIJNE arrow Fundamenty zawodowca - kursy, szkolenia, staże arrow KURS PRAWO JAZDY
KURS PRAWO JAZDY Drukuj
piątek, 13 marca 2020

prawo-jazdy
prawo jazdy
Od 12 marca 2020 roku w ramach projektu „Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże” w zakresie zdobywania dodatkowych uprawnień w Technikum Nr 1 w Zespole Szkół w Pasłęku realizowany jest kurs prawa jazdy kat. B przez Ośrodek szkolenia Kierowców NAJKI w Elblągu. Zajęcia teoretyczne rozpoczęła pierwsza grupa uczestników projektu w zawodzie technik logistyk, uczniów klas drugich i trzecich technikum. Wykłady dotyczące przepisów ruchu drogowego oraz zasad udzielania pierwszej pomocy odbywały się na zarówno na terenie szkoły, jak i w Ośrodku Szkolenia Kierowców. . Rozpoczęły się również zajęcia praktyczne na placu manewrowym i w terenie. Kurs składa się z części teoretycznej w wymiarze 30 godzin (5-godzinnej nauki udzielania pierwszej pomocy) i zajęć praktycznych w wymiarze 30 godzin
Kurs prawa jazdy jest jednym z ośmiu szkoleń, które umożliwią młodzieży uzyskanie dodatkowych uprawnień. Kurs potrwa do końca czerwca, więc wszyscy kursanci mają szanse już na wakacje odjechać prowadzonym przez siebie samochodem! Szerokiej drogi!

Kurs odbywa się w ramach projektu „Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże
Numer projektu: RPWM.02.04.01-28-0041/19
Oś Priorytetowa 2: Kadry dla gospodarki
Działanie 2.4: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego
Poddziałanie 2.4.1: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego - projekty konkursowe.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
24 Lutego 2021
Środa
Imieniny obchodzą:
Bogurad, Bogusz,
Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej,
Piotr
Do końca roku zostało 311 dni.