header image
AKTUALNOŚCI arrow PROJEKTY UNIJNE arrow Fundamenty zawodowca - kursy, szkolenia, staże arrow KURS WÓZKA WIDŁOWEGO
KURS WÓZKA WIDŁOWEGO Drukuj
piątek, 19 czerwca 2020

wózek-widłowy
wózek widłowy
W dniach od 08.06 do 18.06.2020 r. w ramach projektu „Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże” w zakresie zdobywania dodatkowych uprawnień w Technikum Nr 1 w Zespole Szkół w Pasłęku realizowany był kurs wózka widłowego przez Firmę Eur Consulting.

Grupa 16 uczniów – technik logistyk z naszej szkoły ukończyła szkolenie na operatora wózków widłowych. Kurs na wózki widłowe składał się z części teoretycznej i praktycznej. Uczniowie poza zajęciami teoretycznymi w salach wykładowych ćwiczyli na placu manewrowym, gdzie w obecności specjalistów nabywali umiejętności praktyczne. Trwał 67 godzin. Praktyka odbywa się na wybranych przez kursanta wózkach (elektryczny, spalinowy). Na 10 lipca 2020 r. przewidziano termin egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, do którego przystąpią przeszkoleni kursanci. Egzamin sprawdzi wiedzę uczniów na temat prawa związanego z dozorem technicznym, budową wózków widłowych oraz regulacjami ich dotyczących, sprawdzi też ich umiejętności praktyczne. Wszystkie te informacje oraz praktyczne umiejętności w zakresie obsługi wózka widłowego uczniowie zdobywali podczas szkolenia. Trzymamy kciuki za zdających i życzymy powodzenia.

Tytuł projektu: Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże
Numer projektu: RPWM.02.04.01-28-0041/19
Oś Priorytetowa 2: Kadry dla gospodarki
Działanie 2.4: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego
Poddziałanie 2.4.1: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego - projekty konkursowe.

wózek-widłowy
wózek widłowy
wózek-widłowy
wózek widłowy
wózek-widłowy
wózek widłowy

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Listopada 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gościrad, Grzegorz,
Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin,
Zdzisław
Do końca roku zostało 34 dni.