header image
AKTUALNOŚCI arrow PROJEKTY UNIJNE arrow Fundamenty zawodowca - kursy, szkolenia, staże arrow Grafika komputerowa
Grafika komputerowa Drukuj
czwartek, 09 lipca 2020

grafika
grafika
W dniach od 30 czerwca do 08 lipca 2020 r. 2 nauczycieli uczestniczyło w kursie grafiki komputerowej w ramach projektu „Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże” (8 godz.). Program kursu obejmował praktyczną naukę obsługi programów będących standardami jeśli chodzi o projektowanie i obróbkę grafiki wektorowej i rastrowej – Adobe PHOTOSHOP, Adobe Illustrator i Corel DRAW!

W trakcie trwania kursu nauczyciele poznali nie tylko obsługę programów, lecz także sposoby i techniki wydajnej pracy. Omówione zostały zagadnienia związane z projektowaniem grafiki DTP, grafiki komputerowej na potrzeby publikacji elektronicznych, grafiki na potrzeby projektowania stron internetowych, zagadnienia korekcji fotografii cyfrowej, tworzenia ogłoszeń, logo firmy, gazetek. Kurs miał na celu opanowanie możliwości aplikacji w takim stopniu, by móc profesjonalnie zajmować się grafiką komputerową i wyróżnić się na rynku pracy. Kurs znacząco podniósł poziom wykształcenia zawodowego nauczycieli, przyczynił się do wzrostu ich kwalifikacji i na poziom wiedzy przekazywanej uczniom. Każdy kursant dysponował własnym stanowiskiem pracy. Omawiane zagadnienia ilustrowane licznymi przykładami i projektami pozwalającymi utrwalić poznane zagadnienia. Zajęcia miały charakter teoretyczny i praktyczny. Kurs odbył się w ramach projektu „Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże
Numer projektu: RPWM.02.04.01-28-0041/19
Oś Priorytetowa 2: Kadry dla gospodarki
Działanie 2.4: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego
Poddziałanie 2.4.1: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego - projekty konkursowe.

Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Listopada 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gościrad, Grzegorz,
Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin,
Zdzisław
Do końca roku zostało 34 dni.