header image
AKTUALNOŚCI
KONDOLENCJE... Drukuj
poniedziałek, 18 stycznia 2021

Dyrekcja Zespołu Szkół w Pasłęku, opiekunowie i wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu

składają

wyrazy serdecznego współczucia z powodu śmierci, pana dyrektora Leszka Czyżewskiego. Wszyscy, którzy współpracowali z Panem Dyrektorem, wiedzą, jakim był ciepłym i dobrym człowiekiem. Na każdym kroku zarażał nas uśmiechem i pozytywną energią. Wspaniały mówca, o niebanalnej i charyzmatycznej osobowości. Żartobliwie nazywaliśmy Pana Leszka ,,ojcem dyrektorem ''. Zawsze pamiętał o nas- wolontariuszach. Będziemy z rozrzewnieniem wspominać wspólne kolędowanie przy wigilijnym stole w Marwicy. Nigdy nie zapomnimy o Panu! Bo czy można zapomnieć o Kimś, kto tak hojnie dzielił się dobrem z innymi. Na zawsze pozostanie Pan w naszych sercach i naszej pamięci!

Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
5 Marca 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Fryderyk, Jan,
Pakosław, Pakosz,
Wacław, Wacława
Do końca roku zostało 302 dni.