AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Liceum "PERSPEKTYWY 2021"
Liceum "PERSPEKTYWY 2021" Drukuj
środa, 27 stycznia 2021

Ranking
W rankingu „Perspektywy 2021” I Liceum Ogólnokształcące, które funkcjonuje w Zespole Szkół w Pasłęku zajęło 43 pozycję na wojewódzkiej liście rankingowej na 149 liceów funkcjonujących w roku szkolny 2019/2020 w naszym województwie (dane GUS). Wieloletnia i ciężka praca uczniów, nauczycieli i rodziców po raz kolejny została doceniona i wyróżniona na forum wojewódzkim i krajowym. Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadpodstawowych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania. Życzymy całej społeczności szkolnej, aby tegoroczny sukces był inspiracją do działania i do podnoszenia sobie poprzeczki w górę, aby za rok wyniki były na wyższym poziomie niż obecnie.

8 Maja 2021
Dezyderia, Ilza,