AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wolontariat arrow WOŚP - podziękowania
WOŚP - podziękowania Drukuj
czwartek, 04 lutego 2021

Sztab WOŚP w Pasłęku składa serdecznie podziękowania wszystkim, którzy wsparli swoimi datkami 29. Finał WOŚP i zaangażowali się w jego organizację. Zebraliśmy ok. 37 tysięcy złotych, która to suma w tak trudnym czasie i niesprzyjających warunkach jest potwierdzeniem dalszej chęci wspierania tej szczytnej akcji. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom kwestującym w Pasłęku i okolicach, a także osobom i firmom ich wspierającym, m.in. Supermarket Netto i Sklep Chorten przy ul. 3 maja. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swoje przedmioty na aukcję Allegro, m.in. Staroście Elbląskiemu Maciejowi Romanowskiemu, Burmistrzowi Pasłęka Wiesławowi Śniecikowskiemu, radnemu powiatowemu Robertowi Bielińskiemu, Pasłęckiemu Ośrodkowi Kultury, Ośrodkowi Szkolenia i Wychowania, Szkolnemu Związkowi Sportowemu z prezesem Mariuszem Ficakiem, Energy Dance Pasłęk, a także anonimowym darczyńcom. Ponadto dziękujemy Braniewsko-Pasłęckiemu Bankowi Spółdzielczemu za wsparcie przy liczeniu pieniędzy, portalowi Głos Pasłęka za patronat medialny, pasłęckim morsom, a także nauczycielom i uczniom Zespołu Szkół w Pasłęku, ZSEiT i SP w Rychlikach. Już dziś zapraszamy na jubileuszowy 30. Finał WOŚP. Mamy nadzieję, że odbędzie się on tradycyjnie i z wielką pompą w normalnych warunkach w styczniu przyszłego roku. Siema!

Sztab WOŚP w Pasłęku

5 Marca 2021