header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Poznajcie nas
Poznajcie nas Drukuj
środa, 10 lutego 2021

Szanowni Państwo, uczennice i uczniowie klas pierwszych naszej szkoły pragną podzielić się informacjami, jakie opracowali w formie graficznej o sobie samych.

Poznajcie nas 1 TA, Zapraszamy!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły do obejrzenia prezentacji pt. „Poznajcie Nas bardziej, klasę 1B”.

Witajcie
Uczniowie klasy I TB, chcielibyśmy zaprosić nauczycieli oraz uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku na obejrzenie krótkiego filmu. który z wysiłkiem i ciężko włożoną pracą przygotowala nasza klasa.

Drodzy nauczyciele i uczniowie! Jesteśmy klasą 1a o nachyleniu politechnicznym Zespołu Szkół w Pasłęku. W poniższej prezentacji chcielibyśmy przestawić się Wam, opowiedzieć o naszych zainteresowaniach, upodobaniach i planach. Tym samym mamy nadzieję, że z chęcią się z nimi zapoznacie. Projekt powstał wysiłkiem wszystkich uczniów klasy w ramach zajęć plastyki. Niestety w tym roku sytuacja epidemiczna i nauka online zmusiła nas do zmiany formy z wystawy tradycyjnej na prezentację multimedialną.

Szanowni Państwo, uczennice i uczniowie klas pierwszych naszej szkoły pragną podzielić się informacjami, jakie opracowali w formie graficznej o sobie samych. Młodzież pracowała w grupach tematycznych tzn. przeprowadzała wywiady ze sobą, projektowała graficzną wersję zebranych wyników, by stworzyć finalnie prezentację multimedialną lub film klasowy. Czas działania przypadał głównie na miesiące październik i listopad, kiedy to wielu uczniów nie znało się jeszcze dobrze. Tryb nauki zdalnej również nie sprzyjał tego typu pracy i wymusił zmianę formuły wystawy plastycznej. Sądzę jednak,że uzyskany efekt w pełni pozwoli poznać najmłodszych w naszym szkolnym gronie.

Projekt został zrealizowany w ramach przedmiotu plastyka i miał na celu poszerzenie własnych kompetencji kulturowych a zwłaszcza pogłębianie świadomego i twórczego uczestnictwa w życiu kulturalnym szkoły.

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
8 Maja 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dezyderia, Ilza,
Marek, Michał,
Piotr, Stanisław
Do końca roku zostało 238 dni.