header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Konkursy arrow Finał Olimpiady w ZS w Pasłęku
Finał Olimpiady w ZS w Pasłęku Drukuj
poniedziałek, 22 marca 2021
Konkurs
Konkurs

19 marca w Zespole Szkół w Pasłęku odbył się etap centralny V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Ze względu na pandemię zawody te nie mogły odbyć się w Warszawie, więc zostały wyznaczone w całej Polsce miejsca przeprowadzenia ich pierwszej części. Dla województwa warmińsko-mazurskiego wybrano właśnie Zespół Szkół w Pasłęku, w którym przygotowano stanowiska do przeprowadzeniu testu online.

Olimpiada obejmowała zakresem tematycznym wszelkie aspekty bezpieczeństwa publicznego, a tematem specjalnym były „Siły Zbrojne w systemie bezpieczeństwa narodowego Rzeczypospolitej Polskiej”. Do etapu centralnego Olimpiady zakwalifikowało się także sześciu uczniów ZS: Weronika Biłas, Mateusz Graw, Jakub Październik, Daniel Niedźwiecki, Tomasz Becmer i Kacper Wiśniewski. Wyniki będą znane wkrótce.

Info: ZS

Konkurs
Konkurs
Konkurs
Konkurs
Konkurs
Konkurs
Konkurs
Konkurs
Konkurs
Konkurs
Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
11 Kwietnia 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Filip, Herman,
Jaromir, Leon, Marek
Do końca roku zostało 265 dni.