AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Egzamin na strzelnicy!
Egzamin na strzelnicy! Drukuj
wtorek, 20 kwietnia 2021

strzelanie
W poniedziałek 19 kwietnia uczniowie klasy IIIb Zespołu Szkół w Pasłęku (o nachyleniu bezpieczeństwo publiczne) przystąpili do ćwiczeń i egzaminu praktycznego na strzelnicy myśliwskiej w Gołąbkach. Pod kierunkiem nauczyciela pana Tomasza Chylińskiego oraz pana Krzysztofa Nowackiego (grupa 39) uczniowie sprawdzili swoje umiejętności z zakresu posługiwania się bronią palną. Egzamin obejmował posługiwanie się różnymi rodzajami broni, krótką SIG 226/22, Glock 17 i długą kbks22, cz452 oraz kbkAK Tantel 5'45*39.

Zajęcia są integralną częścią kształcenia na profilu bezpieczeństwa publicznego oraz mundurowo -sportowym. Odbywają się w klasie trzeciej, a egzamin kończy naukę przedmiotu "przygotowanie do strzelania". Wszyscy uczestnicy zajęć zasługują na słowa uznania za rewelacyjne wyniki, jednak na szczególne brawa zasługuje Martyna Woźnowska, która osiągnęła najlepszy w historii szkoły wynik Gratulujemy!!!

strzelanie

2 Sierpnia 2021