header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Stypendia naukowe Starosty wręczone
Stypendia naukowe Starosty wręczone Drukuj
piątek, 25 czerwca 2021

stypendia
stypendia
We wtorek 22 czerwca Starosta Elbląski Maciej Romanowski wręczył w swoim gabinecie stypendia za wyniki w nauce delegacji najlepszych absolwentów Zespołu Szkół w Pasłęku. Najwyższą średnią ocen uzyskała uczennica kl. III A Laura Kuchciak (5,94) i otrzymała najwyższe stypendium i tytuł Prymusa szkoły. Do grona najlepszych uczniów-absolwentów należą także: Kornelia Kazimierczuk z kl. III B (5,88), Wiktoria Pulka z kl. III A (5,65), Jakub Październik kl. III A (5,63), Mateusz Krasiński z kl. III A (5,50) oraz Katarzyna Siemionowska z kl. III A. Wszyscy absolwenci niecierpliwie czekają na wyniki egzaminów maturalnych, których ogłoszenie nastąpi 5 lipca. Dadzą one przepustkę na wymarzone kierunki studiów. Trzymamy za nich kciuki!

info: ZS Pasłęk

Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
2 Sierpnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
Borzysława, Gustaw,
Ilia, Karina, Maria,
Stefan
Do końca roku zostało 152 dni.