header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Uroczystości szkolne arrow Powrót do szkoły w ZS w Pasłęku
Powrót do szkoły w ZS w Pasłęku Drukuj
wtorek, 07 września 2021

kl.IIIA-LO
kl.IIIA LO
Tradycyjnie 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny. W Zespole Szkół w Pasłęku do pracy przystąpiło ponad 630 uczniów skupionych w 22 oddziałach klasowych, 56 nauczycieli i 15 pracowników administracji i obsługi. W czasie uroczystego apelu, które rozpoczęło się od upamiętnienia ofiar II wojny światowej, dyrektor Elżbieta Wasiuk życzyła powodzenia wszystkim uczniom na cały rok nauki, a szczególnie tegorocznym maturzystom. /galeria fot./

Ponadto poinformowała o planowanych działaniach remontowych oraz przypomniała o konieczności zachowania zasad sanitarnych. Gościem tego dnia był starosta elbląski Maciej Romanowski, który wręczył 22 uczniom stypendia naukowe w kategorii „Najlepszy uczeń” za uzyskanie najwyższych średnich ocen w poprzednim roku szkolnym oraz 1 stypendium w kategorii „Uczeń z pasją i talentem”.

Info: ZS Pasłęk

akademia
akademia
akademia
akademia
akademia
akademia
akademia
akademia
akademia
akademia
akademia
akademia
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Listopada 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gościrad, Grzegorz,
Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin,
Zdzisław
Do końca roku zostało 34 dni.