header image
AKTUALNOŚCI
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej. Drukuj
poniedziałek, 27 września 2021
Obraz
Obraz
Obraz

Szanowni Państwo!
Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Wychowawcy!

W imieniu Towarzystwa Przyjaciół LO w Pasłęku i Dyrekcji Zespołu Szkół w Pasłęku mamy przyjemność poinformować Państwa o organizowanej w bieżącym roku szkolnym XVIII Edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej pod honorowym patronatem Starosty Elbląskiego pana Macieja Romanowskiego. Ze względu na zagrożenie wynikające z pandemii COVID-19, tegoroczny konkurs będzie miał odmienny charakter.

Szczegóły znajdziecie Państwo w dołączonym regulaminie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody dzięki pozyskaniu przez TPLO dotacji z funduszy publicznych na organizację imprezy. Zachęcamy Państwa do rozpowszechnienia konkursu wśród uczniów Państwa szkoły. W tym celu prosimy wykorzystać dołączony regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia i zgodą na wykorzystanie danych osobowych.

Zachęcamy do wspierania młodych talentów i oczekujemy na Państwa zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 października 2021 r.

Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Listopada 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gościrad, Grzegorz,
Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin,
Zdzisław
Do końca roku zostało 34 dni.