header image
AKTUALNOŚCI arrow Sport arrow ZS Pasłęk brązowym medalistą Mistrzostw Powiatu w koszykówce
ZS Pasłęk brązowym medalistą Mistrzostw Powiatu w koszykówce Drukuj
wtorek, 05 października 2021

koszykówka
koszykówka
Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców zostały ze względu na pandemię rozegrane po raz drugi na boiskach otwartych MOSiR Elbląg. W dniu 04.10.2021r. do turnieju przystąpiło 12 drużyn z miasta Elbląg oraz powiatu elbląskiego. Słoneczna pogoda oraz pełne zaangażowanie zawodników sprzyjały walce sportowej na wysokim poziomie. Ze względu na dużą ilość drużyn zawody zostały rozegrane systemem pucharowym i ze skróconym czasem gry 4x5min. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyna z I LO wygrywając 24:16.

W drugim spotkaniu rywalizowaliśmy z ZSM Elbląg, przyszłym zwycięzcą turnieju, przegrywając 8 punktami. W meczu o 3 miejsce wyraźnie wygraliśmy z zespołem II LO Elbląg 25:10. Drużyna nasza grała w składzie: Damian Bobrowicz, Alan Cyrankiewicz, Adam Jakubschon, Wiktor Kosiorek, Gracjan Liwski, Jakub Pawłyk, Paweł Rapacki i Szymon Włodarczyk. Gratulujemy zawodnikom osiągniętego sukcesu i życzymy sukcesów w sporcie i nauce.

koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
koszykówka
Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Listopada 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gościrad, Grzegorz,
Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin,
Zdzisław
Do końca roku zostało 34 dni.