Maturzyści oddali krew Drukuj
czwartek, 07 października 2021

krwiodawstwo
W środę 6 października pełnoletni uczniowie klas maturalnych wzięli udział w Akcji Honorowego Krwiodawstwa. To już szesnasta edycja organizowana przez Zespół Szkół w Pasłęku. Chęć oddania krwi w pasłęckiej Placówce RCKiK zadeklarowało 26 uczniów. Do donacji zakwalifikowano 21 uczniów, którzy oddali łącznie niemal 10 litrów krwi pełnej. Niezmiernie cieszy nas fakt, że jest tylu chętnych wolontariuszy, którzy swoim darem przyczyniają się do ratowania ludzkiego życia.

Jesteśmy również dumni z wielu naszych absolwentów oraz pracowników, którzy często odwiedzają Placówkę RCKiK w Pasłęku. Podziękowania kierujemy na ręce pani Elżbiety Zielińskiej, pani Beaty Misztal i pani doktor Izabeli Cieszyńskiej za profesjonalizm, pomoc i jak zawsze miłą atmosferę.

Info: ZS Pasłęk

krwiodawstwo