header image
AKTUALNOŚCI
Maturzyści oddali krew Drukuj
czwartek, 07 października 2021

krwiodawstwo
krwiodawstwo
W środę 6 października pełnoletni uczniowie klas maturalnych wzięli udział w Akcji Honorowego Krwiodawstwa. To już szesnasta edycja organizowana przez Zespół Szkół w Pasłęku. Chęć oddania krwi w pasłęckiej Placówce RCKiK zadeklarowało 26 uczniów. Do donacji zakwalifikowano 21 uczniów, którzy oddali łącznie niemal 10 litrów krwi pełnej. Niezmiernie cieszy nas fakt, że jest tylu chętnych wolontariuszy, którzy swoim darem przyczyniają się do ratowania ludzkiego życia.

Jesteśmy również dumni z wielu naszych absolwentów oraz pracowników, którzy często odwiedzają Placówkę RCKiK w Pasłęku. Podziękowania kierujemy na ręce pani Elżbiety Zielińskiej, pani Beaty Misztal i pani doktor Izabeli Cieszyńskiej za profesjonalizm, pomoc i jak zawsze miłą atmosferę.

Info: ZS Pasłęk

krwiodawstwo
krwiodawstwo
krwiodawstwo
krwiodawstwo
krwiodawstwo
krwiodawstwo
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Listopada 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gościrad, Grzegorz,
Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin,
Zdzisław
Do końca roku zostało 34 dni.