header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Uroczystości szkolne arrow Ślubuję!
Ślubuję! Drukuj
piątek, 08 października 2021

Ślubowanie
Ślubowanie
W środę 29 września 2021 r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbyło się ślubowanie. Zebranych powitała pani dyrektor, Elżbieta Wasiuk, kierując do uczniów klas pierwszych szczególnie ciepłe słowa i gratulując im wyboru szkoły. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając rzetelnie wypełniać szkolne obowiązki, zachowywać godną postawę moralną i obywatelską oraz systematycznie dążyć do rozwoju swojej osobowości.

Uczniom klas pierwszych życzymy, by szkoła była źródłem wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, ale także „drugim domem”, w którym zawsze będą czuli się bezpiecznie. To tu, przez najbliższe lata, będą spotykać się z życzliwością, zrozumieniem nauczycieli, tu nawiążą nowe przyjaźnie, które przetrwają lata /oglądaj galerie fot/

Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Listopada 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gościrad, Grzegorz,
Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin,
Zdzisław
Do końca roku zostało 34 dni.