header image
Aktualności
Międzyszkolna konferencja "Moje miejsce na polskim i europejskim rynku pracy" Drukuj
środa, 10 czerwiec 2009
moje-miejsce-na-rynku-pracy
Dnia 9 czerwca 2009 roku odbyła się międzyszkolna  konferencja pt. "Moje miejsce pracy na Polskim i Europejskim rynku pracy" będąca finałem realizowanego od stycznia projektu pod nazwą "Nabycie umiejętności poszukiwania pracy przez uczniów  szkół zawodowych na Polskim i Europejskim rynku pracy". Projekt był współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny. W tym dniu został rozstrzygnięty konkurs na najlepszy przewodnik absolwenta na rynku pracy.
Zostały wręczone trzy nagrody i dwa wyróżnienia:
I miejsce Magdalena Siwko;
II miejsce Kacper Kużel;
III miejsce Beata Rucińska.
Odwiedzili nas reprezentanci szkół z Pasłęka i Elbląga oraz Jolanta Tomczak pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu i dr Lidia Domańska pracownik Naukowego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Po prezentacjach gości i zwyciężczyni Magdaleny Siwko na wszystkich czekał szwedzki stół pełen pyszności. Konferencja była udana i wszyscy goście byli zadowoleni z przybycia.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Stycznia 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 348 dni.