header image
Aktualności
Warsztaty florystyczne Drukuj
czwartek, 24 marzec 2011
Warsztaty-florystyczne-201103
W dniach 15-16.03.2011 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia warsztatowe w ramach projektu "Zadbaj o swoje kwalifikacje" (Prior. VII, Dział. 7.2, Poddz. 7.2.1). Uczestnicy projektu wyszli z propozycją zorganizowania tego typu dodatkowych zajęć zawodowych gdyż chcieli poznać tajemnice tworzenia kompozycji kwiatowych. W ramach środków unijnych zakupione zostały różnorodne materiały pomocnicze, w tym żywe kwiaty, wstążki, koszyki i inne. Celem zajęć było zdobycie wiedzy z zakresu wyrobów bukieciarskich, nabycie umiejętności wykonania wiązanek, bukietów, koszów oraz dekoracji stołów. Zajęcia poprowadziła Pani Aleksandra Szymańska. Uczestniczki zajęć bardzo wysoko oceniły komunikatywność i sposób przeprowadzenia zajęć przez Panią wykładowcę. Efektem zajęć było wykonanie pięknych bukietów, wiązanek, koszów kwiatowych.
Udział w szkoleniu o charakterze zawodowym pozwolił na zdobycie nowych umiejętności. Przyczynił się do podniesienia kluczowych kompetencji o charakterze zawodowym, co w efekcie wpłynie na zwiększenie potencjału i aktywność społeczno- zawodową osób oraz zmniejszenie zjawiska wykluczenia społecznego i zawodowego. Uczestnicy warsztatów spędzili miłe chwile w otoczeniu pachnących kwiatów. W sposób twórczy i wyjątkowy spędzili czas, zrobili coś miłego dla siebie i swojego domu. Zajęciom towarzyszyła dobra zabawa i relaks.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Warsztaty-florystyczne-201103
   
Warsztaty-florystyczne-201103
 
Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
29 Stycznia 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Franciszek Salezy,
Gilda, Hanna,
Walerian, Waleriana,
Waleriusz, Zdzisław
Do końca roku zostało 338 dni.