header image
AKTUALNOŚCI arrow Telefon zaufania
Ogólnopolski telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 Drukuj
czwartek, 23 lutego 2012
Informujemy, że na mocy Porozumienia pomiędzy Komendantem Głównym Policji a Prezesem Fundacji Dzieci Niczyje funkcjonuje "Ogólnopolski telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111". Telefon ten należy do grupy ogólnoeuropejskiej bezpłatnych linii telefonicznych o charakterze społecznym stworzonych z inicjatywy Komisji Europejskiej. Telefon 116 111 zapewnia dzwoniącym możliwość wyrażenia trosk rozmawiania o sprawach dla nich ważnych oraz kontaktu w trudnych sytuacjach. Linia 116 111 obsługiwana jest przez psychologów i pedagogów, którzy wysłuchują młodych ludzi i udzielają im wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Infolinia jest anonimowa, dzwoniący nie muszą podawać swoich danych by rozmawiać. Działaniu linii telefonicznej 116 111 towarzyszy strona internetowa www.116111.pl, która umożliwia zadawanie anonimowych pytań online przez całą dobę.
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
22 Października 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Abercjusz, Filip,
Halka, Kordula,
Kordelia,
Przybysława, Sewer
Do końca roku zostało 71 dni.