header image
Szkolny konkurs dla klas pierwszych
„Unia lubelska i jej czasy” REGULAMIN KONKURSU Organizator konkursu: Organizatorem konkursu są nauczyciele historii. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Pasłęku.
czytaj więcej
Konkurs na plakat
Konkurs na plakat pt. NARYSUJ MI PRAWA CZŁOWIEKA W nawiązaniu do organizowanego przez nas Maratonu Pisania Listów zachęcamy wszystkich uczniów ZS do udziału w konkursie na plakat propagujący ideę praw człowieka.
czytaj więcej
Aktualności arrow Telefon zaufania
Ogólnopolski telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 Drukuj
czwartek, 23 luty 2012
Informujemy, że na mocy Porozumienia pomiędzy Komendantem Głównym Policji a Prezesem Fundacji Dzieci Niczyje funkcjonuje "Ogólnopolski telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111". Telefon ten należy do grupy ogólnoeuropejskiej bezpłatnych linii telefonicznych o charakterze społecznym stworzonych z inicjatywy Komisji Europejskiej. Telefon 116 111 zapewnia dzwoniącym możliwość wyrażenia trosk rozmawiania o sprawach dla nich ważnych oraz kontaktu w trudnych sytuacjach. Linia 116 111 obsługiwana jest przez psychologów i pedagogów, którzy wysłuchują młodych ludzi i udzielają im wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Infolinia jest anonimowa, dzwoniący nie muszą podawać swoich danych by rozmawiać. Działaniu linii telefonicznej 116 111 towarzyszy strona internetowa www.116111.pl, która umożliwia zadawanie anonimowych pytań online przez całą dobę.
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
15 Listopada 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Artur,
Artus, Idalia,
Leopold, Leopoldyna,
Przybygniew, Roger
Do końca roku zostało 47 dni.