header image
AKTUALNOŚCI
"NIEMCY BEZ TAJEMNIC" - szkolny konkurs języka niemieckiego - edycja 2013 Drukuj
środa, 08 maj 2013
Konkurs-j-niemieckiego-2013
W dniu 24.04.2013r. w naszej szkole odbyła się druga edycja szkolnego konkursu języka niemieckiego NIEMCY BEZ TAJEMNIC. W konkursie wzięło udział 15 naszych uczniów z klas I i II w drużynach trzyosobowych. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego a także szeroką wiedzą dotyczącą znajomości krajów niemieckojęzycznych. W wyniku przeprowadzonego konkursu wyłoniono drużynę zwycięzców, do której należą uczniowie klasy IIc: 1. Sylwia Grech 2. Weronika Łojek 3. Adrianna Rancew. Zwycięzcom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !!!
Elżbieta Czerska
zdjęcia w galerii foto
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Lipca 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Ernest, Ernestyn,
Eugeniusz, Irwin,
Jakub, Justyna,
Małgorzata, Radomiła
Do końca roku zostało 172 dni.