header image
AKTUALNOŚCI
Wykład w Olsztynie Drukuj

29 października 2008 młodzież naszej szkoły skorzystała z wyjazdu na wykład w ramach projektu "Podnoszenie mobilności edukacyjnej uczniów liceum ogólnokształcącego w kierunku wszechstronnego wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w karierze szkolnej".

Wykład odbył się w Centrum Biologii w Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim, a prelekcję poprowadził prof. dr hab. Tadeusz Korniak z Katedry Botaniki i Ochrony Środowiska. Temat wykładu "Wędrówki roślin" był idealnym uzupełnieniem i rozszerzeniem wiedzy uczniów z klas przyrodniczo - medycznych. Po wykładzie prof. Korniak zabrał uczniów do Katedry Bioinżynierii Zwierząt, gdzie mogli obejrzeć okazy gatunkowe zwierząt bezkręgowych i kręgowych, a także podejrzeć uczniów na zajęciach z zoologii bezkręgowców. Opiekunami wyjazdu były panie: Ewa Skalij i Emilia Rogalska.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.