Wykład w Olsztynie Drukuj

29 października 2008 młodzież naszej szkoły skorzystała z wyjazdu na wykład w ramach projektu "Podnoszenie mobilności edukacyjnej uczniów liceum ogólnokształcącego w kierunku wszechstronnego wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w karierze szkolnej".

Wykład odbył się w Centrum Biologii w Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim, a prelekcję poprowadził prof. dr hab. Tadeusz Korniak z Katedry Botaniki i Ochrony Środowiska. Temat wykładu "Wędrówki roślin" był idealnym uzupełnieniem i rozszerzeniem wiedzy uczniów z klas przyrodniczo - medycznych. Po wykładzie prof. Korniak zabrał uczniów do Katedry Bioinżynierii Zwierząt, gdzie mogli obejrzeć okazy gatunkowe zwierząt bezkręgowych i kręgowych, a także podejrzeć uczniów na zajęciach z zoologii bezkręgowców. Opiekunami wyjazdu były panie: Ewa Skalij i Emilia Rogalska.

9 Lipca 2020
Anatolia, Hieronim,