Bezpłatne zajęcia pozalekcyjne dla uczniów Drukuj
UWAGA UCZNIOWIE KLAS I i II LO !!!
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach pozalekcyjnych służących wykorzystaniu technik informacyjno-komunikacyjnych w zdobywaniu i wykorzystaniu wiedzy z następujących przedmiotów:
- matematyka, fizyka, informatyka
- język polski, historia, wiedza o społeczeństwie
- biologia, chemia, geografia
- język angielski, język niemiecki, język rosyjski.

Zajęcia odbywać się będą od 08.09.2008 r. w grupach 12-15 osobowych osobno dla klas I i osobno dla klas II w cyklu co dwa tygodnie. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do wychowawców lub p. wicedyrektor Katarzyny Panimasz do 05.09.2008 r.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Tytuł projektu: "Podnoszenie mobilności edukacyjnej uczniów liceum ogólnokształcącego w kierunku wszechstronnego wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w karierze szkolnej".

Priorytet: IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach
Działanie: 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty
Poddziałanie: 9.1.2.  Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych.

18 Grudnia 2017
Bogusław, Gracjan,