header image
Start arrow Konkursy arrow Konkursy językowe arrow Konkurs polonistyczny i plastyczny
Konkurs polonistyczny i plastyczny Drukuj
poniedziałek, 06 październik 2014
Drodzy Uczniowie! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w dwóch konkursach: polonistycznym i plastycznym. Celem VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Fraszka" jest propagowanie polskiej kultury oraz szerzenie wśród młodzieży wiedzy o języku polskim i miejscu naszej literatury w Europie. Uczniowie napiszą test jednokrotnego wyboru oraz zmierzą się z zadaniem opisowym. Jeżeli macie duszę bardziej artystyczną, proponujemy Wam wzięcie udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza", którego ideą jest rozwijanie wrażliwości estetycznej, propagowanie polskiej przyrody, tradycji. Hasłem XII Edycji Konkursu jest: "Świat wokół nas". Czekamy na Wasze prace. Dokładnych informacji udzielają panie polonistki.
Agnieszka Leśniewicz
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Sierpnia 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Agapit, Bogusława,
Bronisław, Bronisz,
Helena, Ilona,
Klara, Tworzysława
Do końca roku zostało 136 dni.