Konkurs polonistyczny i plastyczny Drukuj
poniedziałek, 06 październik 2014
Drodzy Uczniowie! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w dwóch konkursach: polonistycznym i plastycznym. Celem VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Fraszka" jest propagowanie polskiej kultury oraz szerzenie wśród młodzieży wiedzy o języku polskim i miejscu naszej literatury w Europie. Uczniowie napiszą test jednokrotnego wyboru oraz zmierzą się z zadaniem opisowym. Jeżeli macie duszę bardziej artystyczną, proponujemy Wam wzięcie udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza", którego ideą jest rozwijanie wrażliwości estetycznej, propagowanie polskiej przyrody, tradycji. Hasłem XII Edycji Konkursu jest: "Świat wokół nas". Czekamy na Wasze prace. Dokładnych informacji udzielają panie polonistki.
Agnieszka Leśniewicz

6 Grudnia 2019