header image
AKTUALNOŚCI
Luda Zankova finalistką XLVI Olimpiady Języka Rosyjskiego Drukuj
środa, 15 kwiecień 2015
201504_Zankova
W dniach 10-12 kwietnia 2015 r. uczennica klasy II d Zespołu Szkół w Pasłęku Liudmila Zankova wzięła udział w etapie centralnym XLVI Olimpiady Języka Rosyjskiego w Warszawie. W czasie eliminacji okręgowych, które odbyły się w marcu w Toruniu, zajęła I miejsce wśród 40 uczestników. Luda reprezentowała okręg warmińsko-mazurski i kujawsko-pomorski jako jedna z dwóch uczestników z tych województw w etapie centralnym. Przygotowywana pod kierunkiem pana Tomasza Rozenbajgiera, uzyskała tytuł finalisty zawodów centralnych, co uprawnia ją do zwolnienia z części pisemnej i ustnej egzaminu maturalnego z języka rosyjskiego. Oznacza to, iż uczennica na zaświadczeniu maturalnym będzie miała wpisane 100% z obu form egzaminu, a ponadto może być zwolniona z postępowania kwalifikacyjnego na wybraną uczelnię wyższą.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
16 Lipca 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt,
Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy,
Eustachiusz, Faust,
Maria Magdalena,
Marika, Ostap, Ruta,
Stefan
Do końca roku zostało 169 dni.