header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Podsumowanie akcji "Góra Grosza"
Podsumowanie akcji "Góra Grosza" Drukuj
środa, 16 grudzień 2015
201511_grosze
W dniach 23.11.2015 - 04.12.2015 wolontariusze Zespołu Szkół w Pasłęku przeprowadzili kolejną, XVI edycję akcji "Góra Grosza". Celem przedsięwzięcia jest udzielenie pomocy dzieciom, które z różnych powodów przebywają poza rodziną, w opiece zastępczej. Akcja prowadzona jest przez Towarzystwo Nasz Dom. W tym roku szkolnym komisja w składzie: Aneta Licznerska z kl. III T, Kornelia Matti kl. III T oraz Marzena Konupek – opiekun wolontariatu dokonała podliczenia zebranych pieniędzy. Łącznie udało się zebrać 123 zł. Wszystkim, którzy zechcieli się włączyć w pomoc potrzebującym dzieciom bardzo dziękujemy. Opiekun wolontariatu: Marzena Konupek.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Lipca 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Euzebiusz,
Feliks, Henryk, Jan
Gwalbert, Paweł,
Piotr, Tolimir,
Weronika
Do końca roku zostało 173 dni.