Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Podsumowanie akcji "Góra Grosza"
Podsumowanie akcji "Góra Grosza" Drukuj
środa, 16 grudzień 2015
201511_grosze
W dniach 23.11.2015 - 04.12.2015 wolontariusze Zespołu Szkół w Pasłęku przeprowadzili kolejną, XVI edycję akcji "Góra Grosza". Celem przedsięwzięcia jest udzielenie pomocy dzieciom, które z różnych powodów przebywają poza rodziną, w opiece zastępczej. Akcja prowadzona jest przez Towarzystwo Nasz Dom. W tym roku szkolnym komisja w składzie: Aneta Licznerska z kl. III T, Kornelia Matti kl. III T oraz Marzena Konupek – opiekun wolontariatu dokonała podliczenia zebranych pieniędzy. Łącznie udało się zebrać 123 zł. Wszystkim, którzy zechcieli się włączyć w pomoc potrzebującym dzieciom bardzo dziękujemy. Opiekun wolontariatu: Marzena Konupek.

13 Grudnia 2019
Lucja, Łucja,