header image
AKTUALNOŚCI
PICTURE YOUR ENGLISH - etap lutowy rozstrzygnięty !!! Drukuj
piątek, 18 marzec 2016
201603_kunkurs_pye
Na początku marca nastąpiło rozstrzygnięcie czwartego z sześciu etapów konkursu języka angielskiego PICTURE YOUR ENGLISH, który polega na zilustrowaniu wybranego angielskiego przysłowia, powiedzenia lub idiomu. Hasło na grudzień brzmiało "Don't look a gift horse in the mouth" (darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda). Wśród dostarczonych prac znalazły się rysunki oraz zdjęcia. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, jednak ostatecznie udało się wyłonić osobę, która zajęła pierwsze miejsce i powalczy o nagrodę główną konkursu w kwietniu 2016r. Jest to Adrianna Łońska z klasy 2d. Komisja postanowiła przyznać również dwa wyróżnienia, dla osób, które wykazały się niezwykłą pomysłowością: Kamila Baniel i Patrycja Śreniawska. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnym etapie konkursu, który zaczyna się marcu hasłem "Catch somebody red-handed".
Jolanta Sokołowska i Elżbieta Czerska.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Lipca 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Ernest, Ernestyn,
Eugeniusz, Irwin,
Jakub, Justyna,
Małgorzata, Radomiła
Do końca roku zostało 172 dni.