header image
Start
Uczniowie ZS w Pasłęku na uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów
Różne
poniedziałek, 20 listopad 2017
201711-Stypendia-Prezesa-Rady-Ministrów
W środę 15 listopada 2017 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W uroczystości wzięli udział Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski Sławomir Sadowski i Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Nowacki. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych z naszego województwa znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku Maciej Miszczyszyn z klasy IIa Liceum Ogólnokształcącego o nachyleniu politechnicznym i Bartłomiej Korzeniewski z klasy III Technikum Hotelarskiego.
Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.
Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna
różne konkursy
poniedziałek, 20 listopad 2017
201711-Olimpiada-Logistyczna
W piątek 17 listopada 2017 roku w Zespole Szkół w Pasłęku odbyła się II Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna organizowana przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy drugiej technikum logistycznego. Organizację i przeprowadzenie Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej sfinansowano ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej, zaś sponsorem głównej nagrody w tej edycji olimpiady jest Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Na laureatów i finalistów czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe i staż. O tym, kto zakwalifikował się do etapu okręgowego dowiemy się już 30 listopada. Za uczestników trzymamy kciuki.
Czytaj całość...
Dzień Seniora w ZS w Pasłęku!
Różne
poniedziałek, 20 listopad 2017
201711-Dzień-Seniora
Już od kilku lat tradycją w naszej szkole są spotkania młodzieży ze słuchaczami Pasłęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku organizowane z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Święto to jest obchodzone 14 listopada i w tymże dniu uczniowie klasy 2a przy wsparciu dwóch uczniów z klasy 2b, przygotowali uroczystość dla naszych seniorów. Spotkanie upłynęło jak zawsze w przyjaznej i wesołej atmosferze a uczniowie zadbali o smaczny poczęstunek oraz wystrój sali.
Czytaj całość...
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
różne konkursy
piątek, 17 listopad 2017
201711_olipmiada_PCK
W dniu 13.11.2017 w naszej szkole odbyła się XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowana przez Polski Czerwony Krzyż – etap szkolny. W Olimpiadzie wzięło udział 40 uczniów. Najlepszy wynik i tym samym I miejsce uzyskał Maciej Hulanicki z kl. II b LO, II miejsce zajęła Joanna Wróbel z kl. III c LO, III miejsce (po dogrywce) zajęła Amanda Charuk z kl. I a LO. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie rejonowym!.
Czytaj całość...
Kondolencje
newsy
piątek, 17 listopad 2017
Obraz
Dnia 15.11.2017 r. z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci byłego pracownika Zespołu Szkół w Pasłęku, nauczycielki języka polskiego i kierownika internatu w latach 1967-1986, ś.p. Janiny Frejus. Kondolencje Rodzinie składają Dyrektor i pracownicy Zespołu Szkół w Pasłęku.
Zajęcia z historii w Muzeum II Wojny Światowej
Wyjazdy i wycieczki
czwartek, 16 listopad 2017
201711_muzeum_II_wojny_światowej
Tuż przed Świętem Niepodległości młodzież Zespołu Szkół zwiedziła wystawę w Muzeum II Wojny Światowej. Ekspozycja obejmuje wydarzenia od 20-lecia międzywojennego przez czas wojny po współczesność i jest jedną z największych na świecie. Tworzą ją trzy wątki: "Droga do wojny", "Groza wojny" oraz "Długi cień wojny". Historia Polski została zaprezentowana na tle wydarzeń europejskich. Na początku wystawy młodzież obejrzała sale poświęcone rodzącym się totalitaryzmom: komunizmowi, faszyzmowi i nazizmowi. Największe emocje wzbudziły ekspozycje poświęcone losom jeńców radzieckich w niemieckich obozach, oblężeniu Leningradu, czy zagładzie Żydów.
Czytaj całość...
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Krwiodawstwo i Wolontariat
czwartek, 16 listopad 2017
Zaczęliśmy przygotowania do kolejnego 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nasz sztab został już zarejestrowany. Zapraszamy naszych uczniów do udziału w akcji - żeby zostać wolontariuszem trzeba się zgłosić do p. Tomasza Rozenbajgiera (przypominamy - sala nr 6). Zapraszamy!!!
Uwaga pełnoletni uczniowie!
Krwiodawstwo i Wolontariat
czwartek, 16 listopad 2017
Obraz
W piątek 17 listopada organizujemy kolejną już Akcję Honorowego Krwiodawstwa. Odbędzie się ona w Ośrodku Zdrowia (Pl. Grunwaldzki I piętro, ostatnie drzwi po prawej) od godz. 7:45. Każdy, kto weźmie udział w akcji będzie tego dnia zwolniony z lekcji (jest to traktowane jako obecność), a uczniowie szkoły zawodowej będą zwolnieni z praktyk. Ponadto otrzymacie słodki prezent, a co najważniejsze - uratujecie komuś życie!
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 17 - 24 z 919
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Grudnia 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan,
Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało 14 dni.