header image
AKTUALNOŚCI
KONDOLENCJE...
newsy
poniedziałek, 18 stycznia 2021

Dyrekcja Zespołu Szkół w Pasłęku, opiekunowie i wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu

składają

wyrazy serdecznego współczucia z powodu śmierci, pana dyrektora Leszka Czyżewskiego. Wszyscy, którzy współpracowali z Panem Dyrektorem, wiedzą, jakim był ciepłym i dobrym człowiekiem. Na każdym kroku zarażał nas uśmiechem i pozytywną energią. Wspaniały mówca, o niebanalnej i charyzmatycznej osobowości. Żartobliwie nazywaliśmy Pana Leszka ,,ojcem dyrektorem ''. Zawsze pamiętał o nas- wolontariuszach. Będziemy z rozrzewnieniem wspominać wspólne kolędowanie przy wigilijnym stole w Marwicy. Nigdy nie zapomnimy o Panu! Bo czy można zapomnieć o Kimś, kto tak hojnie dzielił się dobrem z innymi. Na zawsze pozostanie Pan w naszych sercach i naszej pamięci!

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie - styczeń 2021 r.
Różne
czwartek, 03 grudnia 2020

1. TECHNIK LOGISTYK - 333107/ ETAP PRAKTYCZNY/

Data / godzina /nr sali Kwalifikacja Liczba zdających
11 stycznia 2021 godz. 9.00 aula AU.22 Obsługa magazynów - poprawka 5
11 stycznia 2021 godz. 13.00 aula AU.32 Organizacja transportu 19
Czytaj całość...
Wytyczne dla uczniów zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie
Różne
wtorek, 29 grudnia 2020

Wytyczne dla uczniów zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń 2021 r.

Czytaj całość...
ŻYCZENIA
Różne
niedziela, 20 grudnia 2020
Code
Nagrodzeni Wolontariusze Zespołu Szkół
Wolontariat
niedziela, 20 grudnia 2020

wolontariat
wolontariat
W poniedziałek 7 grudnia 2020 odbyło się podsumowanie tegorocznej Lokalnej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znaleźli się także uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku: Patrycja Życka z klasy IIc- wolontariuszka SKW (opiekun p. Beata Łuczyńska-Pyra), Wiktoria Pulka z klasy IIIa- wolontariuszka SKW (opiekun p. Dorota Ćwik), Sebastian Maliszewski z klasy IIIa –wolontariusz Kuźni Pruskiej. Wiktoria Pulka została laureatką wytypowaną do reprezentowania naszego miasta w Eliminacjach Ogólnopolskich. Gratulujemy wszystkim laureatom!

E-skarbonka - nowa możliwość wsparcia WOŚP
Różne
sobota, 05 grudnia 2020

Już niedługo, bo 10 stycznia 2021 r. ruszy 29. Finał WOŚP (#wosp2021). Sztab zlokalizowany w Zespole Szkół w Pasłęku zarejestrował już 35 wolontariuszy, którzy tego dnia będą kwestować w mieście i okolicach. Zdajemy sobie jednak sprawę z trudności związanych z epidemią i mniejszymi możliwościami Sztabu (przypominamy, iż imprezy towarzyszące w hali ZS nie odbędą się). Dlatego też od 4 grudnia aż do 15 stycznia specjalnie dla naszego Sztabu w Pasłęku została założona e-skarbonka (#eSkarbonkaWOSP). Wchodząc na link poniżej każdy może przekazać datek na rzecz WOŚP bez wychodzenia z domu. Wszystkie wpłaty oraz ilość osób, które w ten sposób przyłączyły się do akcji będą widoczne na stronie i przypisane do naszego Sztabu. Wystarczy tylko wybrać lub wpisać odpowiednią kwotę datku, następnie zaznaczyć, że chcemy aby nasza kwota była widoczna, wybrać metodę płatności i przelać środki. Zachęcamy do dokonywania wpłat, zarówno do puszek w dzień Finału 10.01, jak również online do 15.01. O możliwości kupna gadżetów WOŚP poinformujemy Państwa w kolejnej wiadomości. Zachęcamy do wsparcia. Link do strony e-skarbonki WOŚP Pasłęk:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/dwnnyq

Sztab WOŚP Pasłęk

Nauka zdalna w szkołach przedłużona do 3 stycznia 2021 r.
Różne
niedziela, 29 listopada 2020

Dyrektor Zespołu Szkół w Pasłęku na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 2087) informuje, że stacjonarne funkcjonowanie szkół zostaje ograniczone do 3 stycznia 2021 r., a co za tym idzie, do tej daty zostaje przedłużone nauczanie na odległość.

Zajęcia praktyczne dla uczniów szkoły branżowej I stopnia

Od 30 listopada 2020 r. uczniowie BRANŻOWYCH SZKÓŁ I STOPNIA będący młodocianymi pracownikami wracają na praktyki do pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

WOŚP 2021
Różne
środa, 25 listopada 2020

WOŚP
WOŚP
10 stycznia 2021 r. to data kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pasłęcki Sztab WOŚP przy Zespole Szkół w Pasłęku został już zarejestrowany. Ta edycja będzie inna ze względu na pandemię. Na dzień dzisiejszy wiemy już, że tradycyjna kwesta na ulicach miasta będzie odbywać się normalnie, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na pewno nie odbędzie się impreza towarzysząca Finałowi, która zawsze miała miejsce w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku. W tym roku nowością będzie zbiórka internetowa, o szczegółach której poinformujemy Państwa wkrótce. Obecnie prowadzimy nabór wolontariuszy do kwesty ulicznej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy ze Sztabem: Przypominamy, że w zeszłym roku pobiliśmy dotychczasowe rekordy zbiórek w gminie i kwota ponad 52 tysięcy złotych wsparła poprzednią akcję. Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia

Pasłęcki Sztab WOŚP

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 17 - 24 z 1234
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
8 Maja 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dezyderia, Ilza,
Marek, Michał,
Piotr, Stanisław
Do końca roku zostało 238 dni.