header image
AKTUALNOŚCI
Liceum "PERSPEKTYWY 2021"
Różne
środa, 27 stycznia 2021

Ranking
Ranking
W rankingu „Perspektywy 2021” I Liceum Ogólnokształcące, które funkcjonuje w Zespole Szkół w Pasłęku zajęło 43 pozycję na wojewódzkiej liście rankingowej na 149 liceów funkcjonujących w roku szkolny 2019/2020 w naszym województwie (dane GUS). Wieloletnia i ciężka praca uczniów, nauczycieli i rodziców po raz kolejny została doceniona i wyróżniona na forum wojewódzkim i krajowym. Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadpodstawowych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania. Życzymy całej społeczności szkolnej, aby tegoroczny sukces był inspiracją do działania i do podnoszenia sobie poprzeczki w górę, aby za rok wyniki były na wyższym poziomie niż obecnie.

WOŚP w Pasłęku i okolicach
Wolontariat
niedziela, 24 stycznia 2021

WOŚP
WOŚP
Już w niedzielę 31 stycznia odbędzie się 29. Finał WOŚP. Przekazujemy zatem Państwu najważniejsze informacje związane z organizacją zbiórki w Pasłęku i okolicach. Akcję będzie można wesprzeć na kilka sposobów:
    1) tradycyjnie – wrzucając datki do puszek 35 wolontariuszy, którzy będą poruszali się po mieście i okolicach. W tym roku puszki znajdują się m.in. w Restauracji Okoń, sklepie spożywczym p. Stabrowskich w Zielonce Pasłęckiej oraz w Netto przy kasach. Mamy nadzieję, iż handlowa niedziela, która przypada na ten dzień będzie sprzyjała zbiórce. Ponadto mamy również swoich wolontariuszy, którzy przeprowadzą zbiórkę w terenie. W Rychlikach kwestować będą uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Rychlikach, a do pozostałych miejscowości dotrą - wzorem lat ubiegłych - Bartek i Adaś Kulesza według następującego harmonogramu:
Czytaj całość...
KONDOLENCJE...
newsy
poniedziałek, 18 stycznia 2021

Dyrekcja Zespołu Szkół w Pasłęku, opiekunowie i wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu

składają

wyrazy serdecznego współczucia z powodu śmierci, pana dyrektora Leszka Czyżewskiego. Wszyscy, którzy współpracowali z Panem Dyrektorem, wiedzą, jakim był ciepłym i dobrym człowiekiem. Na każdym kroku zarażał nas uśmiechem i pozytywną energią. Wspaniały mówca, o niebanalnej i charyzmatycznej osobowości. Żartobliwie nazywaliśmy Pana Leszka ,,ojcem dyrektorem ''. Zawsze pamiętał o nas- wolontariuszach. Będziemy z rozrzewnieniem wspominać wspólne kolędowanie przy wigilijnym stole w Marwicy. Nigdy nie zapomnimy o Panu! Bo czy można zapomnieć o Kimś, kto tak hojnie dzielił się dobrem z innymi. Na zawsze pozostanie Pan w naszych sercach i naszej pamięci!

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie - styczeń 2021 r.
Różne
czwartek, 03 grudnia 2020

1. TECHNIK LOGISTYK - 333107/ ETAP PRAKTYCZNY/

Data / godzina /nr sali Kwalifikacja Liczba zdających
11 stycznia 2021 godz. 9.00 aula AU.22 Obsługa magazynów - poprawka 5
11 stycznia 2021 godz. 13.00 aula AU.32 Organizacja transportu 19
Czytaj całość...
Wytyczne dla uczniów zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie
Różne
wtorek, 29 grudnia 2020

Wytyczne dla uczniów zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń 2021 r.

Czytaj całość...
ŻYCZENIA
Różne
niedziela, 20 grudnia 2020
Code
Nagrodzeni Wolontariusze Zespołu Szkół
Wolontariat
niedziela, 20 grudnia 2020

wolontariat
wolontariat
W poniedziałek 7 grudnia 2020 odbyło się podsumowanie tegorocznej Lokalnej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znaleźli się także uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku: Patrycja Życka z klasy IIc- wolontariuszka SKW (opiekun p. Beata Łuczyńska-Pyra), Wiktoria Pulka z klasy IIIa- wolontariuszka SKW (opiekun p. Dorota Ćwik), Sebastian Maliszewski z klasy IIIa –wolontariusz Kuźni Pruskiej. Wiktoria Pulka została laureatką wytypowaną do reprezentowania naszego miasta w Eliminacjach Ogólnopolskich. Gratulujemy wszystkim laureatom!

E-skarbonka - nowa możliwość wsparcia WOŚP
Różne
sobota, 05 grudnia 2020

Już niedługo, bo 10 stycznia 2021 r. ruszy 29. Finał WOŚP (#wosp2021). Sztab zlokalizowany w Zespole Szkół w Pasłęku zarejestrował już 35 wolontariuszy, którzy tego dnia będą kwestować w mieście i okolicach. Zdajemy sobie jednak sprawę z trudności związanych z epidemią i mniejszymi możliwościami Sztabu (przypominamy, iż imprezy towarzyszące w hali ZS nie odbędą się). Dlatego też od 4 grudnia aż do 15 stycznia specjalnie dla naszego Sztabu w Pasłęku została założona e-skarbonka (#eSkarbonkaWOSP). Wchodząc na link poniżej każdy może przekazać datek na rzecz WOŚP bez wychodzenia z domu. Wszystkie wpłaty oraz ilość osób, które w ten sposób przyłączyły się do akcji będą widoczne na stronie i przypisane do naszego Sztabu. Wystarczy tylko wybrać lub wpisać odpowiednią kwotę datku, następnie zaznaczyć, że chcemy aby nasza kwota była widoczna, wybrać metodę płatności i przelać środki. Zachęcamy do dokonywania wpłat, zarówno do puszek w dzień Finału 10.01, jak również online do 15.01. O możliwości kupna gadżetów WOŚP poinformujemy Państwa w kolejnej wiadomości. Zachęcamy do wsparcia. Link do strony e-skarbonki WOŚP Pasłęk:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/dwnnyq

Sztab WOŚP Pasłęk

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 17 - 24 z 1236
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
2 Sierpnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
Borzysława, Gustaw,
Ilia, Karina, Maria,
Stefan
Do końca roku zostało 152 dni.