header image
Start
Uczcijmy pamięć...
Różne
środa, 11 kwiecień 2018
201810-Rocznica-Smoleńska
We wtorek 10 kwietnia w Zespole Szkół w Pasłęku przedstawiciele poszczególnych klas uczestniczyli w apelu pamięci, poświęconym tragicznie zmarłemu panu Maciejowi Płażyńskiemu, absolwentowi naszej szkoły, a także innym ofiarom katastrofy rządowego samolotu pod Smoleńskiem. Dziś mija 8. rocznica tego wydarzenia. Na pokładzie polskiego samolotu rządowego znajdowali się przedstawiciele najwyższych władz państwowych, w tym Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Lech Kaczyński i jego małżonka. Stanowili oni oficjalną delegację państwa polskiego na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Wśród ofiar tego tragicznego wydarzenia był również marszałek sejmu III kadencji Maciej Płażyński, absolwent naszej szkoły.
Czytaj całość...
Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej - po raz drugi
różne konkursy
poniedziałek, 09 kwiecień 2018
201804-Turniej-Siatkówki
W czwartek 5 kwietnia 2018r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Pasłęku. Turniej miał na celu: upowszechnianie sportu jako zdrowego stylu życia, integrację w środowisku lokalnym oraz wyrabianie świadomej postawy zdyscyplinowania i przestrzegania zasad gry. W zawodach brały udział drużyny dziewcząt i chłopców z pasłęckiego Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum z Młynar i Zespołu Szkół. Łącznie do rozgrywek przystąpiło sześć drużyn.
Czytaj całość...
Kondolencje
Różne
piątek, 30 marzec 2018
201803-Marta
Dnia 29 marca z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki, przyjaciółki i wychowanki - uczennicy kl. III b LO Marty Kuchty. Odeszła od nas po ciężkiej chorobie, krótko przed ukończeniem szkoły. Była ciepła, przyjacielska, zawsze pomocna, miała wiele marzeń i planów. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci i naszych sercach.
Koleżanki i koledzy z klasy z wychowawcą

Wyrazy współczucia Rodzinie i bliskim składają Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz społeczność uczniowska Zespołu Szkół w Pasłęku.
Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
różne konkursy
piątek, 30 marzec 2018
201803-Olimpiada-Wiedzy-o-Bezpieczeństwie
W dniach 23 i 24 marca na terenie Uniwersytetu Warszawskiego odbył się finał II edycji Olimpiady o Bezpieczeństwie i Obronności. W etapie centralnym uczestniczyli dwaj uczniowie z Zespołu Szkół w Pasłęku Maciej Piotrak i Mateusz Kołosowski z klasy IIa Liceum Ogólnokształcącego, którzy wywalczyli tytuły finalistów olimpiady. Uczniów do konkursu przygotowywał p. Tadeusz Gębarowski. W pierwszej części uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 40 pytań dotyczących Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego, obrony cywilnej i szeroko pojętej obronności kraju. Ciekawym wydarzeniem był udział młodzieży w panelu dyskusyjnym z udziałem wybitnych wojskowych autorytetów w tej dziedzinie profesorów Stanisława Kozieja byłego szefa BBN-u i Bolesława Balcerowicza. Serdecznie gratulujemy Maćkowi i Mateuszowi.
Przemek Srebnik na poznańskich targach LOOK i beautyVISION
Różne
piątek, 30 marzec 2018
201803-Przemak-Srebrnik
W miniony weekend 24-25 marca na Międzynarodowych Poznańskich Targach miało miejsce spotkanie profesjonalistów z branży fryzjersko-kosmetycznej oraz fanów najnowszych kosmetyków i akcesoriów. Przemek Srebnik, uczeń trzeciej klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy Zespole Szkół w Pasłęku odniósł po raz kolejny niebywały sukces i pokazał jak wieli ma talent.
Czytaj całość...
Co u hotelarzy? Znamy wyniki egzaminu zawodowego.
Różne
poniedziałek, 26 marzec 2018
201803-Hotelarze
23.03.2018 r. w Zespole Szkół w Pasłęku uczniowie klasy IV Technikum Hotelarskiego poznali wyniki drugiego egzaminu kwalifikacyjnego. Egzamin odbył się 10 i 11 stycznia 2018 r. Wyniki zadowoliły wszystkich zadających. 100% zdawalność egzaminów zawodowych stała się już naszą tradycją. Jestem upoważniony do złożenia podziękowań od nauczycieli, uczniom Technikum za ich wkład pracy w naukę i przygotowanie do egzaminu.
Czytaj całość...
Egzamin zawodowy na 100% w ZS w Pasłęku
Różne
poniedziałek, 26 marzec 2018
Piątek 23 marca to dzień dla nas wyjątkowy. Uczniowie klasy czwartej Technikum Hotelarskiego oraz Technikum Logistycznego otrzymali wyniki egzaminu zawodowego. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 100% uczniów Technikum Hotelarskiego i 90% uczniów Technikum Logistycznego zdało ten jeden z najważniejszych w ich życiu egzaminów. Dzisiaj uczniowie otrzymali certyfikaty Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, a już za miesiąc otrzymają dokument potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego: technik hotelarstwa i technik logistyk. Jak widać ciężka praca uczniów oraz wysiłek nauczycieli przyniosły po raz kolejny niesamowite rezultaty. Jesteśmy z Was dumni.
Uczniowie ZS na Giełdzie Szkół w Morągu
Wyjazdy i wycieczki
piątek, 23 marzec 2018
201803-Giełda-Szkół
We wtorek 20 marca uczniowie ZS w Pasłęku wraz z nauczycielami uczestniczyli w giełdzie szkół organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 1 w Morągu. Zbliża się czas, kiedy to gimnazjaliści będą musieli podjąć decyzję o dalszym kierunku kształcenia. Nie jest to łatwe, kiedy świat daje tak wiele możliwości, dlatego też, aby choć trochę ułatwić im wybór zaprezentowaliśmy bogatą ofertę nauczania naszej szkoły. Stoisko ZS cieszyło się szczególnym zainteresowaniem wśród młodzieży, a wszystko to dlatego, że nasza szkoła wychodzi naprzeciw oczekiwaniom uczniów. Każdy znajdzie tu profil dla siebie, zgodny z własnymi zainteresowaniami i umiejętnościami, czy to będzie liceum (oferujące aż cztery profile do wyboru), technikum (hotelarskie, logistyczne i organizacji reklamy), czy szkoła branżowa pierwszego stopnia (kształcąca w niemalże wszystkich zawodach).
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 33 - 40 z 983
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
22 Września 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Joachim, Joachima,
Maurycy, Prosimir,
Tomasz
Do końca roku zostało 101 dni.