header image
Start
XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
różne konkursy
wtorek, 09 październik 2018
W czwartek 4 października 2018r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbył się szkolny etap XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przy współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu. W eliminacji szkolnych wzięli udział uczniowie klasy drugiej, trzeciej oraz czwartej technikum logistycznego. Olimpiada to dla wielu uczniów szansa na zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, dostanie się na wymarzone studia logistyczne, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz początek kariery w logistyce.
Czytaj całość...
Technik Logistyk w IKEA INDUSTRY
Wyjazdy i wycieczki
wtorek, 09 październik 2018
W piątek 28 września uczniowie klasy drugiej i trzeciej uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Ikea Industry w Lubawie. Wizyta w zakładzie rozpoczęła się od krótkiej prezentacji na temat zakładu oraz spotkania z logistykami. W tej części uczniowie dowiedzieli się o produktach, strategii personalnej, benefitach dla pracowników, procesach logistycznych i wartości firmy. Zwrócono szczególną uwagę, iż na sukces przedsiębiorstwa składa się praca wielu ludzi, o czym uczniowie się przekonali podczas zwiedzania zakładu.
Czytaj całość...
Europejski dzień Języków Obcych w Zespole Szkół w Pasłęku
konkursy językowe
piątek, 05 październik 2018
201809-Europejski-Dzień-Języków
26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków. To coroczne święto ustanowione zostało w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy. Jego najważniejszym przesłaniem jest promowanie nauki języków obcych, wielojęzyczności i różnorodności językowej. W ramach obchodów tego wydarzenia odbył się konkurs na plakat promujący Europejski Dzień Języków, quiz językowy, w którym uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą na temat języków obcych, znajomością przysłów, flag, słynnych utworów muzycznych a także tańców narodowych. Zwycięzcą quizu została klasa IIIb LO. Zapraszamy do wspólnej zabawy już za rok!
Czytaj całość...
W ZS remont dachu zakończony
Różne
piątek, 05 październik 2018
201809-remonty
Zapraszamy wszystkie grupy sportowe, które podpisały umowy o wynajem sali gimnastycznej z dyr. Elżbietą Wasiuk na popołudniowe zajęcia sportowe od 01.10.2018 r. Opóźnienie rozpoczęcia sezonu sportowego spowodowane było remontem dachu nad salą. Intensywne deszcze i wichury spowodowały zniszczenia, które stały się powodem podjęcia decyzji o konieczności kompleksowej naprawy dachu. Dzięki staraniom Powiatu Elbląskiego, a szczególnie zainteresowaniu Starosty Elbląskiego Pana Macieja Romanowskiego, pozyskano środki finansowe na kompleksowy remont poszycia dachowego. Całkowity koszt przedsięwzięcia zamknął się w kwocie ok. 240 tys. zł.
Czytaj całość...
Odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej
Różne
piątek, 05 październik 2018
201809-odsłonięcie-Tablicy
We wtorek 18 września uczniowie kl. IIa i II b pod opieką dyrekcji i nauczycieli wzięli udział w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej postać pasłęczanina Konstantego Kazimierza Ralkiewicza. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz, m.in. Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski p. Sławomir Sadowski, Starosta Elbląski p. Maciej Romanowski, Burmistrz Pasłęka p. Wiesław Śniecikowski, rodzina śp. K.K. Ralkiewicza, zaproszeni goście i mieszkańcy Pasłęka.
Czytaj całość...
Zaproszenie na XVI Edycję Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej
poniedziałek, 17 wrzesień 2018
2018-PKPO
Szanowni Państwo! Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Wychowawcy!
W imieniu Towarzystwa Przyjaciół LO w Pasłęku i Dyrekcji Zespołu Szkół w Pasłęku mamy przyjemność poinformować Państwa o organizowanej w bieżącym roku szkolnym XVI Edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej. Impreza odbędzie się dnia 19 października 2018 r., a honorowym patronatem objął ją Starosta Elbląski pan Maciej Romanowski. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody dzięki pozyskaniu przez TPLO dotacji z funduszy publicznych na organizację imprezy.
Czytaj całość...
Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego
Różne
piątek, 05 październik 2018
201809-narodowe-czytanie
W 2012 roku Prezydent RP Bronisław Komorowski zapoczątkował akcję Narodowego Czytania, której celem jest propagowanie czytelnictwa. I tak po raz siódmy, tym razem 8 września burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski rozpoczął Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" w Parku Rekreacyjno-Edukacyjnym. Wydarzenie przygotowali pracownicy Biblioteki Publicznej w Pasłęku oraz Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki Publicznej. Naszą szkołę reprezentowali nauczyciele i uczniowie, którzy w ten słoneczny dzień mieli okazję do praktycznej nauki patriotyzmu i promowania czytelnictwa.
Czytaj całość...
Inauguracja roku szkolnego 2018/2019
Różne
poniedziałek, 03 wrzesień 2018
201809-rozpoczecie-roku-szkolnego
W poniedziałek 3 września uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku rozpoczęli nowy rok szkolny 2018/19. Zebranych uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości powitała pani dyrektor Elżbieta Wasiuk, która w szczególnych słowach zwróciła się do uczniów klas pierwszych, życząc wszystkim wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywanej wiedzy, umiejętności i nowych doświadczeń. W inauguracji roku szkolnego wzięli udział Starosta Elbląski p. Maciej Romanowski, Członek Zarządu Powiatu p. Joanna Naspińska, Burmistrz Pasłęka p. Wiesław Śniecikowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Pasłęku p. Edward Skalij oraz Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Pasłęku p. Robert Papierowski.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 9 - 16 z 1000
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
23 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.