header image
Szkolny konkurs dla klas pierwszych
„Unia lubelska i jej czasy” REGULAMIN KONKURSU Organizator konkursu: Organizatorem konkursu są nauczyciele historii. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Pasłęku.
czytaj więcej
Konkurs na plakat
Konkurs na plakat pt. NARYSUJ MI PRAWA CZŁOWIEKA W nawiązaniu do organizowanego przez nas Maratonu Pisania Listów zachęcamy wszystkich uczniów ZS do udziału w konkursie na plakat propagujący ideę praw człowieka.
czytaj więcej
Aktualności
Konkurs na plakat pt. NARYSUJ MI PRAWA CZŁOWIEKA
różne konkursy
środa, 06 listopad 2019

W nawiązaniu do organizowanego przez nas Maratonu Pisania Listów zachęcamy wszystkich uczniów ZS do udziału w konkursie na plakat propagujący ideę praw człowieka. Praca może mieć dowolną formę np. graffiti, szkic, kolaż itp. w formacie A3 i większym (A2).

Czytaj całość...
SZKOLNY KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH LO i T
różne konkursy
czwartek, 31 październik 2019
„Unia lubelska i jej czasy”

REGULAMIN KONKURSU

Organizator konkursu:
Organizatorem konkursu są nauczyciele historii. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Pasłęku.
Adresaci konkursu:
Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas pierwszych LO i Technikum Zespołu Szkół w Pasłęku.
Czytaj całość...
Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim.
Różne
środa, 30 październik 2019

Sprzątanie-cmentarza
Sprzątanie cmentarza
Młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu, działającego przy Zespole Szkół w Pasłęku, włączyła się w akcję MEN „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postacie oraz wydarzenia. Kulminację tych aktywności zaplanowano na 25 października 2019 r. W ramach akcji podjęto w szkole szereg działań.

Czytaj całość...
Na wykładzie z turystyki na UWM w Olsztynie
Wiedza i umiejętnoścu żródłem sukcesu
środa, 30 październik 2019

Wykład-na-UW-Olsztyn
Wykład na UW Olsztyn
29 października 2019 r. w ramach projektu „Wiedza i umiejętności źródłem sukcesu”, uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku uczęszczający na zajęcia projektowe „Język obcy na rynku pracy powiatu elbląskiego”, wzięli udział w wykładzie z turystyki w Katedrze Turystyki, Rekreacji i Ekologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Czytaj całość...
OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ W PASŁĘKU
Tydzień kariery zawodowej
środa, 30 październik 2019

Tydzień-kariery
Tydzień kariery
W okresie 21-27 października 2019 r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbywały się wydarzenia w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery oraz Europejskich Dni Pracodawcy. Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczne działania mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, pracy i kariery.

Czytaj całość...
Znawcy historii Warmii i Mazur z ZS w Pasłęku
różne konkursy
niedziela, 27 październik 2019

Obraz
W sobotę 26.10.2019 r. w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyła się dwunasta edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie Warmińsko-Mazurskim. Jego tematyka obejmowała historię polityczną, społeczną, gospodarczą, przyrodniczą i kulturową Warmii i Mazur, a pytania były bardzo trudne i wymagały szerokiej wiedzy na ten temat. Świetnie poradzili sobie na nim uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku.

Czytaj całość...
Zwycięzcy XVII Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej
niedziela, 27 październik 2019

Obraz
W piątek 25.10.2019 r. w auli Zespołu Szkół w Pasłęku już po raz siedemnasty swoje talenty zaprezentowali uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcej pod honorowym patronatem Starosty Elbląskiego Macieja Romanowskiego. Wykonanych zostało 20 utworów w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim, a całość oceniało trzyosobowe jury w składzie: p. Elżbieta Czerska, p. Wojciech Haza i p. Tomasz Dymlang.

Czytaj całość...
Targi Pracy Elbląg 2019
Wiedza i umiejętnoścu żródłem sukcesu
czwartek, 24 październik 2019

Pola-golfowe-Pasłek
Pola golfowe Pasłek
Dnia 24 października 2019 roku w ramach projektu: „Wiedza i umiejętności źródłem sukcesu” odbył się wyjazd edukacyjny na XXV Elbląskie Targi Pracy. W wyjeździe uczestniczyli uczniowie z klas IE LO oraz IB LO. Miejscem Targów była hala widowiskowo-sportowa przy al. Grunwaldzkiej. To jedno z większych wydarzeń na terenie powiatu , którego organizatorem były już po raz kolejny Powiatowy Urząd Pracy i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Targi wpisały się w obchody Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery oraz Europejskich Dni Pracodawców.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 9 - 16 z 1119
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
16 Listopada 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Aureliusz, Dionizy,
Edmund, Gertruda,
Leon, Maria, Marek,
Niedamir, Otomar,
Paweł, Piotr
Do końca roku zostało 46 dni.