Szanowni Państwo! Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Wychowawcy!

W imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół w Pasłęku mamy przyjemność poinformować Państwa o organizowanej w bieżącym roku szkolnym jubileuszowej XX Edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej pod honorowym patronatem Starosty Elbląskiego pana Macieja Romanowskiego. Konkurs odbędzie się 17 listopada w Pasłęckim Ośrodku Kultury w Pasłęku i skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych. Szczegóły znajdziecie Państwo w dołączonym regulaminie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu w Elblągu oraz Radę Rodziców przy ZS.

Zachęcamy Państwa  do rozpowszechnienia konkursu wśród uczniów Państwa szkoły. W tym celu prosimy wykorzystać dołączony regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia i zgodą na wykorzystanie danych osobowych.

Zachęcamy do wspierania młodych talentów i oczekujemy na Państwa zgłoszenia
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 listopada 2023 r.

Z wyrazami szacunku:

Komitet Organizacyjny XX PKPO