2021/2022

Powiększ obraz:

Mamy piękny pokój nauczycielski

  20 czerwca w Zespole Szkół w Pasłęku odbyła się miła uroczystość oficjalnego oddania do użytku odnowionego pokoju nauczycielskiego. Dyrektor Elżbieta Wasiuk zaprosiła na nią Starostę Elbląskiego Macieja Romanowskiego oraz przewodniczącą Rady Rodziców Urszulę Tyszecką, którzy w towarzystwie członka Zarządu Powiatu Jacka Matukiewicza i przewodniczącego powiatowej Komisji Edukacji, Sportu i Spraw Obywatelskich Tomasza Rozenbajgiera, dokonali uroczystego przecięcia wstęgi.

Czytaj więcej o: Mamy piękny pokój nauczycielski
Powiększ obraz:

Konkurs „Wiedzy o uzależnieniach” w Zespole Szkół

  W dniach 01.06.2022 do 08.06.2022 w Zespole Szkół w Pasłęku odbyła się kolejna edycja konkursu „Wiedzy o uzależnieniach” . W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas pierwszych liceum, technikum i szkoły branżowej. Zadaniem uczestników konkursu było udzielenie prawidłowych odpowiedzi na pytania z zakresu szkodliwości picia alkoholu, palenia papierosów oraz zażywania narkotyków.

Czytaj więcej o: Konkurs „Wiedzy o uzależnieniach” w Zespole Szkół
Powiększ obraz:

Mamy sukces!!!

  W środę 8 czerwca odbyła się XXI Olimpiada „Przyroda i historia powiatu elbląskiego”. Zespół Szkół reprezentowali uczniowie klas 3c i 3d liceum. Kamila Lenarczyk, Hanna Wilk i Paweł Rapacki przygotowali film promujący zabytki powiatu, za który zdobyli drugie miejsce w konkursie.

Czytaj więcej o: Mamy sukces!!!
Powiększ obraz:

Wyjątkowy TALENT z Zespołu Szkół

  Chociaż absolwentów szkoły pożegnaliśmy 29 kwietnia, a egzaminy maturalne już za nami, to niezmiernie cieszy nas fakt, że jeden z naszych absolwentów odniósł sukces w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Talent za Talent”. Jest nim Jakub Piotr Kozakiewicz, absolwent klasy III B LO i prymus szkoły wśród wszystkich naszych uczniów kończących naukę w 2022 r.

Czytaj więcej o: Wyjątkowy TALENT z Zespołu Szkół
Powiększ obraz:

Wolontariusze ZS na festynie: Uczta dla Rodzin.

  Dnia 3 czerwca 2022 r. wzięliśmy udział w niezwykłym festynie: Uczta dla Rodzin, który odbył się w Nadbrzeżu nad Zalewem Wiślanym.  W programie imprezy przygotowano: konkurencje rodzinne, malowanie buziek, karaoke, ognisko oraz stoisko ze słodkim poczęstunkiem. Nasi wolontariusze pod opieką pani Beaty Łuczyńskiej–Pyra pomagali w przeprowadzeniu konkurencji sportowych         dla dzieci.

Czytaj więcej o: Wolontariusze ZS na festynie: Uczta dla Rodzin.
Powiększ obraz:

ELBLĄSKA LICEALIADA W LEKKIEJ ATLETYCE

  24 mają na stadionie miejskim w Pasłęku odbyła się Elbląska Licealiada w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę reprezentowała osiemnastoosobowa drużyna dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły szkoły z Pasłęka i  z Elbląga. Bardzo dobrze wypadła nasza reprezentacja zdobywając 19 medali.

Czytaj więcej o: ELBLĄSKA LICEALIADA W LEKKIEJ ATLETYCE