WIECZOREK POETYCKI DLA LENKI

Dnia 19.10.2023 r. w sali kinowej POK mieliśmy okazję uczestniczyć w wieczorku poetyckim pt. „Miłość to za mało”. Na to niecodzienne wydarzenie zaprosiliśmy po raz drugi, naszego absolwenta, pana Damiana Majk-Danowskiego , który wprowadził nas w magiczny świat poezji, przedstawiając swoje utwory. Uczniowie ZS w Pasłęku recytowali przepiękne wiersze znanych polskich poetów, natomiast Julia i Michał zaczarowali publiczność wspaniałym wykonaniem piosenek literackich. Na koniec spotkania wystąpiła pani Dyrektor ZS w Pasłęku Elżbieta Wasiuk, która podziękowała młodzieży i opiekunom SKW za organizację wyjątkowego wydarzenia.

Licznie zgromadzona publiczność, przed występem, została powitana słodkim poczęstunkiem. Wieczór literacki zadedykowaliśmy chorej Lence, która potrzebuje leczenia. Podczas koncertu zebraliśmy 2158 złotych! Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy .

Szkolne Koło Wolontariatu ZS W Pasłęku