Szkolny konkurs „Wiedzy o zdrowiu”

W środę 15.11.2023 r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbył się szkolny konkurs „Wiedzy o Zdrowiu”, w którym wzięło udział 71 uczniów Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą z zakresu zasad właściwego odżywiania, zagrożeń związanych z działaniem substancji psychoaktywnych na organizm człowieka oraz zasad prowadzenia zdrowego stylu życia.

Wyniki konkursu są następujące: I miejsce ex aequo Laura Czyżów kl. I a LO i Martyna Adamczyk kl. IV b LO, II miejsce (ex aequo) Alicja Huk kl. I a LO i Karina Filip kl. IV b LO, III miejsce (ex aequo) Wiktoria Łukaszuk kl. III b LO, Maria Koniecko kl. I a LO, Weronika Wrońska kl. II c LO, Karolina Kowal kl. IV b LO. Gratulujemy!