Trzecie miejsce uczennicy ZS w Pasłęku w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym

24.11.2023 roku w elbląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli rozstrzygnięto Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. „Leśne reminescencje – w poszukiwaniu czystego powietrza”. Konkurs ma już wieloletnią tradycję. Każda edycja poświęcona jest innemu zagadnieniu przyrodniczemu i zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli.

Zdjęcia prezentujące piękno natury są nadsyłane z najodleglejszych zakątków naszego województwa. W tym roku organizatorzy otrzymali ponad 400 fotografii w trzech kategoriach wiekowych. Jest miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Emilia Łuczko z klasy 2c uzyskała trzecie miejsce wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. Ogromnie się cieszymy i gratulujemy!!!