Tydzień dbania o relacje 27 XI – 1 XII

Od zeszłego roku szkolnego uczestniczymy w programie Młode Głowy, a we współpracy z Fundacją Dbam o Mój Zasięg realizujemy program Szkoły Odpowiedzialnej Cyfrowo. W dn. 27.11-1.12 proponujemy wszystkim szkolny TYDZIEŃ RELACJI! Porozmawiamy ze sobą jak budować dobre relacje?

Jak widzą to nasi uczniowie? Jak zadbać o równowagę, relaks, jak mieć motywację do działania. Proponujemy Wam udział w zajęciach wychowawczych na temat waszych relacji w grupie, zapraszamy do biblioteki na planszówki, możecie też zaplanować wspólne gry na lekcję wychowawczą, dzień kolorów (w poniedziałek), dzień bez telefonu w przestrzeni szkolnej (czwartek), dbamy o kulturę słowa, tablica dobrych myśli przy pokoju nauczycielskim (wtorek-środa), powiedz coś miłego koleżance / koledze i na koniec w piątek – wspólne zdjęcie z przygotowanym przez klasę plakatem nt. dobrych relacji). Nasza inicjatywa została aktywnie wsparta przez samorząd szkolny. Mamy nadzieję, że nasze działania spotkają się z akceptacją uczniów i nauczycieli. Po cichu liczymy, że TYDZIEŃ RELACJI stanie się naszą tradycją.