Wycieczka klasy 1A i 1B BS na Trampoliny i Paintball

Uczniowie klasy  1A i 1B BS wzięli udział w niezwykłej wycieczce, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń i wspaniałej zabawy. Dzięki staraniom nauczycieli, udało nam się spędzić aktywny dzień na trampolinach i na emocjonującej grze paintballowej.

Trampoliny: Pierwszą częścią naszej przygody były trampoliny. Po dotarciu na miejsce zostaliśmy przywitani przez instruktorów, którzy zapewnili nam krótkie wprowadzenie i zasady bezpieczeństwa. Nasi nauczyciele podkreślili wagę przestrzegania zasad, co sprawiło, że wszyscy byliśmy pewni, że ta część wycieczki będzie pełna radości i bezpieczeństwa. Ćwiczenia fizyczne na trampolinach nie tylko dostarczały nam ogromnej frajdy, ale również sprzyjały zdrowej aktywności fizycznej. Zabawa ta wzmocniła więzi między nami, ucząc nas współpracy i wzajemnego wsparcia.

Paintball:  Grupa została podzielona na dwie drużyny. Instruktorzy udzielili nam krótkiego szkolenia dotyczącego obsługi sprzętu, zasad gry oraz zasady fair play. Dostaliśmy również specjalne kombinezony i maski ochronne, aby zagwarantować nam bezpieczeństwo podczas emocjonującej rozgrywki.

Gra w paintball okazała się prawdziwym wyzwaniem strategicznym. Współpracując z naszymi kolegami, musieliśmy opracować taktykę i szybkie decyzje, aby pokonać przeciwników. Chociaż niektórzy z nas zaczęli grę nieśmiało, szybko zintegrowaliśmy się jako drużyna, co pozwoliło nam na cieszenie się grą w pełni.

Wycieczka na trampoliny i paintball była niezapomnianym doświadczeniem, które utkwi nam w pamięci na długo. Dziękujemy naszym nauczycielom i organizatorom za zapewnienie nam tak świetnej zabawy i możliwości spędzenia aktywnego dnia poza szkołą. To był dzień pełen śmiechu, przygód i cennych wspomnień, które z pewnością będą nas inspirować w kolejnych szkolnych wyzwaniach.

info. 1A,B BS