Gabinet stomatologiczny w Zespole Szkół w Pasłęku

W Zespole Szkół z dniem 01 września funkcjonuje gabinet stomatologiczny dla uczniów szkół średnich. Biorąc pod uwagę potrzeby uczniów, rosnącą skalę próchnicy u młodzieży wykonywanie częstych przeglądów i leczenie stomatologiczne w szkołach ma priorytetowe znaczenie. Wszystkie zabiegi są świadczone całkowicie BEZPŁATNIE w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W ramach umowy z podmiotem prowadzącym gabinet Twoje Zdrowie są świadczone usługi ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia  18 roku życia oraz profilaktyczne świadczenia dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19 roku życia.

W gabinecie istnieje możliwość wykonywania zabiegów podstawowej opieki stomatologicznej takich jak wypełnianie ubytków czy usuwanie zębów. Gabinet stomatologiczny powstał dzięki zaangażowaniu Starosty Elbląskiego.Firma Twoje Zdrowie zadbała o wyposażenie gabinetu w nowoczesny sprzęt stomatologiczny i zatrudniła specjalistyczną kadrę medyczną. Usługi świadczy lekarz stomatolog Marek Barański i asystentka stomatologiczna Monika Szyszkowska. Rejestracja pod numerem telefonu: 552210280.