Wyniki konkursów ekologicznych w Zespole Szkół ekologicznych w Zespole Szkół

  W roku szkolnym 2021/2022 r. w Zespole Szkół w Pasłęku  odbyła się pierwsza edycja konkursów ekologicznych, mających na celu popularyzację aktywności ekologicznej oraz zwiększanie świadomości uczniów na temat świadomego konsumpcjonizmu.

  W naszej szkole przeprowadzone zostały trzy konkursy nawiązujące do powyższej tematyki: 1.EKO-kodeks (dokument zawierający zbiór zasad postępowania ekologicznego). 2. Jak segregować odpady- przypomnienie zasad (plakat lub prezentacja). 3. „Podziel się”- jak nie marnować żywności (plakat lub prezentacja). Komisja konkursowa nagrodziła następujące prace:
EKO-kodeks: I miejsce- Sara Przystasz, klasa 2B; II miejsce- Patrycja Życka, klasa 3C; III miejsce- Bruno Korpysa i Konrad Wyderski, klasa 1A.
Jak segregować odpady: I miejsce- Amelia Rudek i Wiktoria Kulot, klasa 1B; II miejsce- Konstancja Bilicka i Alicja Zasada, klasa 1A; III miejsce- Amelia Klimczak i Kinga Woźniak, klasa 1B.
 „Podziel się”- jak nie marnować żywności: I miejsce- Kamila Lenarczyk, klasa 3C; II miejsce- Zuzanna Walczak, klasa 3D; III miejsce- Amelia Człapińska i Anita Sarnowska, klasa 2A.
Zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy na kolejną edycję konkursów w przyszłym roku szkolnym.