Ślubowanie w ZS

W środę 21 września 2022r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbyło się ślubowanie. To znaczący moment w życiu szkoły- ślubujący uczniowie stają się ważnymi członkami szkolnej społeczności. Zebranych powitała pani dyrektor, Elżbieta Wasiuk, kierując do młodzieży niezwykle ważne słowa, zachęcające do bycia wrażliwym, kształtującym swój charakter i otwartym na drugiego człowieka.

Pani dyrektor, wyraziła nadzieję, że nowi uczniowie będą mieli odwagę, by zgłębiać wiedzę i godnie reprezentować szkołę. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając rzetelnie wypełniać szkolne obowiązki, zachowywać godną postawę moralną i obywatelską oraz systematycznie dążyć do rozwoju swojej osobowości.
Uczniom klas pierwszych gratulujemy wyboru szkoły, niech czas nauki zaowocuje zdobyciem rzetelnej wiedzy i przyjaźni, które przetrwają lata.