Start arrow Konkursy arrow Konkursy językowe arrow Konkurs z angielskiego w ZS w Pasłęku
Konkurs z angielskiego w ZS w Pasłęku Drukuj
czwartek, 01 grudzień 2016
201611_english_high_flier
W środę 30 listopada 2016 r. fani języka angielskiego wzięli udział w XVI edycji ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego English High Flier. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska. Test konkursowy był testem wielokrotnego wyboru, składającym się z 28 zadań z odpowiedziami A,B,C, D, z których każda mogła być prawdziwa lub fałszywa. Wyzwanie podjęło 35 osób z naszej szkoły a nad przebiegiem konkursu czuwały panie: Sylwia Janiszewska, Oksana Mazuryk i Jolanta Sokołowska. Wyniki, za które trzymamy mocno kciuki, poznamy w lutym 2017 r.

27 Lipca 2017
Alfons, Alfonsyna,