Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Szkolny etap XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie
Szkolny etap XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie Drukuj
wtorek, 15 listopad 2016
201611_konkurs_o_prawie
We wtorek 15 listopada w Zespole Szkół w Pasłęku odbył się szkolny etap XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie, konkursu organizowanego pod patronatem Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie oraz Dziekana Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 9 osób, uczniów klas 2b i 3b LO. Do eliminacji okręgowych dostali się Patrycja Śreniawska, Damian Majk, Agata Wolska i Alicja Markowska. Test składał się z zadań zamkniętych i otwartych obejmujących zagadnienia z prawa, praw człowieka oraz Konstytucji RP. Teraz trzymamy kciuki za naszych reprezentantów - za sukces w eliminacjach okręgowych.

26 Września 2017
Cyprian, Euzebiusz,