Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Co u hotelarzy? Graliśmy z WOŚP
Co u hotelarzy? Graliśmy z WOŚP Drukuj
piątek, 20 styczeń 2017
201701_wosp
Tak jak wszyscy uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku, tak i uczniowie Technikum Hotelarskiego w ZS w Pasłęku grali na rzecz WOŚP. W niedzielę 15 stycznia mieliśmy zaszczyt pomagać wolontariuszom i gościć ich w naszym hotelu. Naszym zadaniem było przygotowanie gorących napojów i dań dla wszystkich zbierających pieniądze do puszek. Drzwi "Naszego Hotelu" były otwarte dla wszystkich chętnych. Miło było gościć Orkiestrę z Zielonki Pasłęckiej, Panie z Uniwersytetu III Wieku, szkolnych organizatorów i wszystkich, którzy "grali dla Orkiestry". W tym roku za kuchnię i obsługę odpowiedzialni byli uczniowie klasy drugiej technikum: Aleksandra Złamańczuk, Gabriella Altavilla, Oliwia Słowik, Bartłomiej Korzeniowski, Patrycja Litwin oraz ich opiekunowie Aleksandra i Bogdan Szymańscy. Dziękujemy panu Tomaszowi Rozenbajgierowi za zaangażowanie w zorganizowanie imprezy. Za rok znów gramy.
Hotelarze
201701_wosp