Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Finał zajęć ze strzelania
Finał zajęć ze strzelania Drukuj
piątek, 14 kwiecień 2017
201704_strzelanie
W poniedziałek 10 kwietnia uczniowie klasy IIId Zespołu Szkół w Pasłęku (o nachyleniu bezpieczeństwo publiczne) przystąpili do ćwiczeń i egzaminu praktycznego na strzelnicy myśliwskiej w Gołąbkach. Pod kierunkiem nauczyciela i jednocześnie Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego pana Alberta Dzika uczniowie sprawdzili swoje umiejętności z zakresu posługiwania się bronią palną na pistoletach marki Glock, rewolwerach, pistoletach i karabinkach sportowych.
Zajęcia są integralną częścią kształcenia na profilu bezpieczeństwa publicznego oraz mundurowo -sportowym. Odbywają się w klasie trzeciej, a egzamin kończy naukę przedmiotu "przygotowanie do strzelania". Na strzelnicy każdy uczeń oddawał po 24 strzały z broni sportowej i rewolweru oraz pistoletu Glocka. Wszystkim uczestnikom zajęć gratulujemy rewelacyjnych wyników!
201704_strzelanie

26 Września 2017